PARTNEŘI NAŠICH STRÁNEK >> Deep Silver | ABC games | Zing.cz | Dungeon Siege 3 | CZshare.com | WEDOS.cz

OFICIÁLNÍ ČESKÁ CENTRÁLA PRO HERNÍ SÉRII SACRED jsme i na Facebooku >> FB

SACRED-city.cz

SACRED
Underworld

SACRED 2
Fallen Angel

SACRED 3

DISKUTUJTE:

ANKETUJTE:

Pokud chcete pomoci v rozvoji webu, přečtěte si možnosti: ZDE

.

Zahrajte si nejbrutálnější flashovky, skvěle se odreagujete

Autor: SirTraged | Datum: 18.04.2013 10:32

Čas od času, i když na to pyšní rozhodně nejsme, chceme jen do něčeho praštit, něco rozbít, ulevit si. Abychom mohli svou frustraci spolehlivě vybít a nezničit přitom něčí majetek, nebo dokonce zdraví, hodní vývojáři z Not Doppler vytvořili prvotřídního zástupce brutálních online her, ve kterém za volantem svého auta masakrujete stovky zombíků.

Earn to Die 2012
Hra se jmenuje Earn to Die 2012 a nejvíce se jí daří na mobilech a tabletech. Na PC je ale úplně zdarma a přinese vám spolehlivé odreagování. V klasickém post-apokalyptickém prostředí sednete do své káry a snažíte se dostat na druhou stranu mapy. V cestě vám stojí kopečky, vybuchující barely a hlavně spousta zombií. Neděste se, když vám při prvním pokusu dojde benzín v autě po desetině cesty, je to úplně normální. Za uraženou vzdálenost totiž dostanete peníze, za které si auto pořádně vylepšíte. Zezačátku rozšíříte nádrž, přidáte větší kola a možná i velmi nárazník, který už byl zjevně s vidinou na vraždění zombíků navržen. Později se přidá i turbo, lepší motor, a když se budete dostatečně snažit, vaše vozidlo časem na konec úrovně dojede.

Jednoduchost především
Hře je mnohdy vytýkáno, že je naprosto primitivní. Nemůžete v ní prohrát, prostě jen držíte tlačítko plynu a jedete, dokud vám nedojde benzín, vylepšíte se v garáži a zase urazíte o chlup delší vzdálenost. Jenže přesně o tom hra je – budete jen vesele sledovat, jak se zombíci napichují na váš nárazník, nebo jak se rozprsknou po zásahu kulometu. S klidným svědomím můžete u Earn to Die zcela vypnout mozek a o nic se nestarat. A to je přesně důvod, proč máme brutální oddechovky tak rádi – po chvíli stráveném v obležení zombií zapomenete na všechen stres a problémy. A pokud ne, máme pro vás přichystánu ještě další porci brutální zábavy na portálu FlashHry.cz.

Komentáře ( 0 )

Přidej svůj komentář
   
Nick:
Text:
Napiš číslo dvanáct:
 

SACRED: UNDERWORLD| SACRED 2: FALLEN ANGEL| SACRED 3

ZAJÍMAVÁ STRÁNKA

Dungeon siege 3 | Akční RPG - to nejnovější

Copyright © 2007 - 2024 | Všechna práva vyhrazena. Kopírování textů a ostatních materiálů je bez uvedení zdroje či svolení redakce zakázáno.