PARTNEŘI NAŠICH STRÁNEK >> Deep Silver | ABC games | Zing.cz | Dungeon Siege 3 | CZshare.com | WEDOS.cz

OFICIÁLNÍ ČESKÁ CENTRÁLA PRO HERNÍ SÉRII SACRED jsme i na Facebooku >> FB

SACRED-city.cz

SACRED
Underworld

SACRED 2
Fallen Angel

SACRED 3

DISKUTUJTE:

ANKETUJTE:

Pokud chcete pomoci v rozvoji webu, přečtěte si možnosti: ZDE

SACRED: Underworld » Bestiář » ELFOVÉ


Lesní elfové – je pravda, že lesní elfové jsou převážně vaši kamarádi, několikrát s nimi budete spolupracovat při plnění úkolů. Ale najdou se dva případy, kdy vaše zájmy nebudou úplně totožné. Budete muset zabít jednu pomatenou elfku v lese na pasece (přesněji na Pasekách), dále se s nimi střetnete při plnění dřevorubeckého úkolu tamtéž – zdá se, že ekologicky uvědomělé elfky jsou poněkud zaujaté proti hromadnému kácení stromů, které inicioval nám dobře známý dobroděj kníže DeMordrey. Lesní elfové jsou výhradně lukostřelci, hbití a ne moc odolní.

Temní elfové – tohle už je jiná káva, při vašich toulkách po oblasti kolem Žurag-nar jich budete muset vyřídit celé houfy. Drží se většinou ve skupinách s převahou mužů-bojovníků, které občas doprovází ženy kněžky a kouzelnice. Elfové používají stejný zbrojní arzenál jako hratelná postava stejné státní příslušnosti - čepelnaté zbraně opatřené jedovým nebo méně často ohnivým poškozením. Využívají několik bojových technik jako je tvrdý úder, výpad, bojový kop + výbušnou a jedovou past. Někteří vzácně bojují i beze zbraní, nebo dokonce se dvěma zbraněmi. Používají také luky, které však na rozdíl od většiny jiných drží při střelbě vodorovně. Jsou velmi útoční a pohybliví, ale na mistrovství světa ve výdrži by se na stupně vítězů nedostali. Kněžky a kouzelnice se ve výzbroji omezují většinou na kouzelnické hole, také jejich zásobárna kouzel se mírně liší – kněžky upřednostňují ohnivou kouli a jedové výhonky, kouzelnice na vás budou zaměřovat úlomky ledu a trnový keř (při průletu vaším tělem vás zraňuje dvakrát).

Ledoví elfové – najdete je pouze na pláních Tyr-hadaru. Jejich patologická nenávist k lesním elfům je vyhnala do jejich lovišť a sídlišť, jejich kněžky plánují ohavný rituál, kterým by ukončily existenci svých lesních bratří jednou provždy. Ledoví elfové jsou poněkud odlišní od svých temných protějšků – ne že by z nich byli nějací lidumilové, ale v boji používají některé prvky nebeské magie Serafů… a dokonce u nich můžete vidět serafskou výstroj. Bojují výhradně se světelnými meči, nepoužívají žádné střelné zbraně. Mezi jejich hlavní lákadla patří kouzla blesk z nebe, jakási obrovská světelná past, ochranná aura a kněžky navíc disponují schopností BéEfGé. Ledoví elfové nejsou silnější nebo odolnější než temní, ale jejich zvláštní schopnosti jsou podstatně nebezpečnější. Zatímco proti temným je výsostně důležité odolat jedu, v Tyr-haradu uplatníte odolnost proti kouzlům.

autor článku: Paterik

SACRED: UNDERWORLD| SACRED 2: FALLEN ANGEL| SACRED 3

ZAJÍMAVÁ STRÁNKA

Dungeon siege 3 | Akční RPG - to nejnovější

Copyright © 2007 - 2023 | Všechna práva vyhrazena. Kopírování textů a ostatních materiálů je bez uvedení zdroje či svolení redakce zakázáno.