PARTNEŘI NAŠICH STRÁNEK >> Deep Silver | ABC games | Zing.cz | Dungeon Siege 3 | CZshare.com | WEDOS.cz

OFICIÁLNÍ ČESKÁ CENTRÁLA PRO HERNÍ SÉRII SACRED jsme i na Facebooku >> FB

SACRED-city.cz

SACRED
Underworld

SACRED 2
Fallen Angel

SACRED 3

DISKUTUJTE:

ANKETUJTE:

Pokud chcete pomoci v rozvoji webu, přečtěte si možnosti: ZDE

SACRED: Underworld » Bestiář » LIDÉ


Může to být váš soused, můžete to být vy, může to být… lidé jsou dominantní populací v Ancarii. Časy lesních elfů jsou pryč, temní jsou odkázáni na bažiny na severovýchodě. Lidé žijí v mnoha vesničkách a městečcích ve třech hlavních oblastech – v centrální Ancarii kolem Udatína a v knížectví DeMordreyů a Mascarellu. Většina z nich jsou neškodní a přátelští domorodci, kteří si s vámi rádi popovídají, nabídnou Lupičvám práci a své peněženky, nebo poskytují důležité služby. Některým ovšem zákon a pořádek neříkají nic – a právě o nich se nyní zmíníme.

Lupiči - Pobudové, lapkové, pobertové – všichni je známe. Halabala oblečení, poměrně slušně ozbrojení a dosti často organizováni v početných skupinách. Používají všechny typy zbraní na blízko a dost často také střední luky. Útočí velice rychle, jsou pohybliví, ale výdrž je minimální, ani skupinka vás obvykle neohrozí. Mají mezi sebou jak muže, tak ženy. Vyskytují se prakticky ve všech travnatých částech Ancarie včetně hlubokých lesů, a to ve velké koncentraci. Jsou dotěrní, ale zkušenějšího válečníka nepotrápí.

Sakkárovi kněží - Jedná se o početnou skupinu zaróbovaných kouzelníků, které se řídí jednoduchou filozofií – hodlají vyvolat démony z Podsvětí a s jejich pomocí ovládnout svět. Mají mezi sebou ženy i muže, tvoří jak čistokrevné skupiny kněží, tak i smíšená družstva s lupiči. Vyskytují se ponejvíce v okolí Udatína, Šaddar-nur a později i kolem Mlhomoru. Jsou poměrně křehcí, ale jejich kouzla jsou výraznější hrozbou – používají ohnivou kouli, ledové úlomky, očistec, ohnivou kůži a vzácně i seslání meteorů. VojákDůležitou součástí jejich výzbroje je samozřejmě vyvolávání – a to nejen démonů, ale i harpyjí a divočáků. Jako celek průměrně nebezpeční soupeři.

Vojáci - Žoldáci, zběhové, pravidelné vojsko – zkrátka to, co byste očekávali. Jsou vyzbrojeni stejně dobře jako lupiči, ale jsou mnohem odolnější. Na druhou stranu netvoří skupiny. Vojáci jsou daleko vzácnější než lupiči, ve větším počtu je najdete jen v okolí Hradešína a Hraničova, a pak především v celém DeMordreyově knížectví – s určitým přesahem do Mascarellu. Můžete je najít také v různých podzemních doupatech. Díky svému pancéřování nepůjdou k zemi tak snadno, ale přesto nepředstavují nic, čeho by se zkušený válečník měl obávat.

Kouzelník

Kouzelníci - Zatímco většina mágů si více či méně neškodně bádá ve své enklávě na Mlhomoru, nebo dokonce slouží v královské armádě, najdou se tací, kteří dávají přednost vraždě, lupičství a zkáze. Tvoří i malé skupiny, někdy dokonce i s lupiči, vyskytují se spíše nepravidelně a jsou roztroušeni po celé Ancarii. Na rozdíl od Sakkárových kněží mají vyšší diverzitu kostýmů, nevěnují se vyvolávání a mají větší rozsah bojové magie – včetně kouzel ohnivý kruh, blesk z nebe a teleport. Opět minimální výdrž, ale vysoká odolnost proti magii se hodí.

autor článku: Paterik

SACRED: UNDERWORLD| SACRED 2: FALLEN ANGEL| SACRED 3

ZAJÍMAVÁ STRÁNKA

Dungeon siege 3 | Akční RPG - to nejnovější

Copyright © 2007 - 2023 | Všechna práva vyhrazena. Kopírování textů a ostatních materiálů je bez uvedení zdroje či svolení redakce zakázáno.