PARTNEŘI NAŠICH STRÁNEK >> Deep Silver | ABC games | Zing.cz | Dungeon Siege 3 | CZshare.com | WEDOS.cz

OFICIÁLNÍ ČESKÁ CENTRÁLA PRO HERNÍ SÉRII SACRED jsme i na Facebooku >> FB

SACRED-city.cz

SACRED
Underworld

SACRED 2
Fallen Angel

SACRED 3

DISKUTUJTE:

ANKETUJTE:

Pokud chcete pomoci v rozvoji webu, přečtěte si možnosti: ZDE

SACRED: Underworld » Bestiář » ZVÍŘATA


V Ancarii se nestřetáváte jen se samými děsivými monstry, žije tam i normální fauna, ale bohužel to nejsou jen křehcí motýlci – někteří z nich vám nebudou váhat zarýt spáry do žaludku. Zajíci vás příliš neohrožují, ptáci se zmohou jen na šveholení v pozadí velkého dramatu. Na koních můžete dokonce jezdit, krávy, čuníci a huňaté ovečky zase tvoří krásné kulisy měst a vesnic. Ale kromě romantických laní a jelenů pasoucích se na žírných loukách a nevinně plovoucích rybek na vás v lesích čekají také obnažené čelisti…

Vlk

Vlci – co je to vlk zřejmě není třeba nějak zdlouhavě popisovat. Většinou jde o samotářské a plaché tvory, ale nynější okolnosti do nich však zasévají podivné šílenství, takže útočí na vše, na co narazí. Jiná věc je, když se střetnete s vlky speciálně trénovanými temnými elfy – jsou nejen agresivnější a vytrvalejší než normální vlci, ale také často roznášejí jed na svých tesácích. Ale přesto vlci patří spíše k tomu slabšímu, co vám příroda Ancarie nabídne.

Medvěd

Medvědi – medvědi nevědí… co je to slitování. Zapomeňte na roztomilé večerníčky, tohle jsou rozzuřené bestie, které po vás půjdou svými drápatými tlapami. Jejich rozměry jim zajišťují slušnou výdrž a jejich útoky jsou velice rychlé. Jejich výskyt je hlavně v okolí Pasek.

Divočák

Divočáci – velikostně se pohybují mezi vlkem a medvědem, nebezpečností příliš nevynikají, zato umějí pořádně ale opravdu pořádně kvičet. Najdete je také v lesích kolem Pasek, ale někdy je (jen Sakkára ví proč) vyvolávají na pomoc Sakkárovi kněží.

Zmije – hádek, kterého si v trávě ani nevšimnete, než se vám jeho zoubky zakousnou do kotníku. Nulová výdrž, nic moc účinnost, ale dobrá pohyblivost a skvělé maskování. Pátrejte po nich v bažinách v okolí úkolu Hledači pokladů s.r.o.

Štíři – poměrně pomalý a průměrně odolný živočich, bohužel dosahuje příliš velkých rozměrů, abyste je mohli jen tak zašlápnout. Potkáte je pouze na cestě do Šaddar-nur. Nepředstavují pro vás hrozbu.

Jeskynní ryba – nedejte se zmást, tahle objemná záležitost jako ryba moc nevypadá a v nadzemí je asi stejně častá jako v podzemí. Jakmile vás zmerčí, nastartuje jakýsi raketový motor ve svém ocase a přiřítí se k vám, čímž vás omráčí a někdy také zraní. Ryba je velice odolná a působí jedovou škodu, takže se nedivte, že se vám nad hlavou najednou objevují podivná červená číslíčka…

Pavouci – nevím, jak jste na tom vy, já nemám rád pavouky ani v obvyklých velikostech, ale z toho, co se pohybuje po Ancarii, bych se asi brzo zbláznil. Nejmenší pavouci, co jsou k vidění (tarantula gravis), Pavouk ostřelují všechno, co je v jejich blízkosti, bílomodravými střelami – čili vás, bezbranně bučící krávy okolo - ale zejména trollové to velice trpce nesou a většinou si to s nimi jdou osobně vyřídit. Je na místě poznamenat, že v souboji pavouk vs. troll má vždy navrch troll. Střední třída pavouků (tarantula medialis/noxtralis) po vás jde kusadly, kromě otravy vám ale zase až tak vážné riziko nehrozí, jejich výdrž je nízká. Pokud se ovšem potkáte s tarantulou mortis, měli byste si souboj dobře rozmyslet. Nejenže mají zdraví i přes 10 000, ale především plivou jedovou spršku, která i přes vysokou jedovou odolnost málokdy ubere méně něž 500 zdraví. Také se z ní líhnou tarantuly gravis, ale to je spíš vítaný okamžik, protože v tu chvíli se nesoustředí na vás. Důrazně doporučujeme bojovat na delší vzdálenost a uhýbat před jedem.
Přírodovědci lokalizují výskyt pavoučích druhů především do oblasti Chmurovic a Dračí Sluje.

autor článku: Paterik

SACRED: UNDERWORLD| SACRED 2: FALLEN ANGEL| SACRED 3

ZAJÍMAVÁ STRÁNKA

Dungeon siege 3 | Akční RPG - to nejnovější

Copyright © 2007 - 2022 | Všechna práva vyhrazena. Kopírování textů a ostatních materiálů je bez uvedení zdroje či svolení redakce zakázáno.