PARTNEŘI NAŠICH STRÁNEK >> Deep Silver | ABC games | Zing.cz | Dungeon Siege 3 | CZshare.com | WEDOS.cz

OFICIÁLNÍ ČESKÁ CENTRÁLA PRO HERNÍ SÉRII SACRED jsme i na Facebooku >> FB

SACRED-city.cz

SACRED
Underworld

SACRED 2
Fallen Angel

SACRED 3

DISKUTUJTE:

ANKETUJTE:

Pokud chcete pomoci v rozvoji webu, přečtěte si možnosti: ZDE

SACRED: Underworld » Dějová linie » AKT IV.


Čtvrtý akt je vůbec nejkratším aktem celé hry.

První tah provede lstivý Šaddar, který byl celou dobu rafinovaně převlečený za Šarífu (to na něj vrhá zajímavé světlo). Uloupil vám srdce Ancarie nakažené mocí Sakkárova démona a než jste proti němu mohli zakročit, způsobil, že Aarnumova linie vymřela po meči. Navíc oživil padlé DeMordreyovy vojáky, na pomoc vám sice přispěchá mudrc Alcata Moudrý (pokud hrajete za bojového mága, na začátku vám zadával úkol a završil váš výcvik), ale pro samé úhybné manévry vám moc nepomůže. Když se zbavíte kostlivců, je Šaddar s kněžnou Viljou dávno pryč.

Druhý tah je v naší režii, Alcata se vám svěří se svými obavami, že Šaddar hodlá kněžnu Vilju k něčemu zneužít, jako to už udělal se svou sestrou. Šaddar ostatně ve svém proslovu kromě ďábelského smíchu už něco naznačil – chce využít její krev, aby se stal bohem. Pikantní je, že Vilja je v současné době následnicí trůnu – šlechta se nám v průběhu hry povážlivě ztenčila. Je třeba jít zpět do Šaddar-nur a osvobodit ji. Je záhodno poznamenat, že na tomto místě jinak vcelku slušný dabing poněkud selhává – Alcata pronáší věty typu „Oh jaká zrada, Šaddar se vrátil, zabil nám krále, musíš vysvobodit Vilju z jeho drápů“ asi tak emotivně, jako by si objednával u stánku párek v rohlíku s dvojitou hořčicí.

Pokud chcete ještě cokoliv dokončit – nesplněné úkoly, navštívit obchodníka, mistra kombinací, svou tchyni – měli byste to udělat teď. Jakmile budete připraveni, stopněte si portál do oblasti Šaddar-nur, velice rychle se dostanete ke vstupu do věže a sestupte do sklepení. Od vaší poslední návštěvy tam cosi přibylo – aktivoval se tam další portál. Hra vás vybídne, abyste si uložili postavu a pak vzhůru do bitvy.
Šaddar provede malou rošádu – jako první vyšle houf fanaticky ječících Sakkárových kněžek. Zatímco hledáte vhodnou odpověď, můžete si povšimnout, že se nacházíte ve stejné místnosti, ve které Šaddar na počátku příběhu vyvolal démona. Osazenstvo se v podstatě také nezměnilo – démon je zde přítomen ve formě své esence v Srdci Ancarie, které se nachází uprostřed místnosti. Šaddar je zde také a dokonce má s sebou i oba gobliny, kteří mu jeho obřad předtím zvrtali. Kněžna Vilja je uvězněná v čarovném poli.

Jakmile rozprášíte kněžky, kněžna Vilja se osvobodí a zmizí. Je čas zahrát šach! Nyní je na řadě sám Šaddar, je čas mu splatit všechno utrpení, jež celé Ancarii způsobil. Ale situace není tak jednoduchá – Šaddar je totiž zcela imunní vůči všem vaším útokům, ani kouzla jej nemohou zranit. Pokud jste pozorní, neušlo vám, že nyní ze Srdce Ancarie létají žhavé jiskry. Pokud jiskru zachytí temný mág, přetvoří ji na silný magický výboj, který po vás vrhne. Pokud se nějaké z nich však dotknete vy, objeví se vám nad hlavou symbol Srdce – v tuto chvíli můžete Šaddara zranit! Ale účinek není trvalý, po čase musíte chytit jiskru znovu. Nyní zbývá jen snížit Šaddarovo zdraví na nulu…
Šach mat! Šaddar je poražen a obrovskou silou vržen doprostřed místnosti. Nyní jste dokončili Sacred a můžete si po zásluze vychutnat závěrečný film. Ale zde náš příběh nekončí. Podsvětí vás již totiž napjatě očekává…

autor článku: Paterik

SACRED: UNDERWORLD| SACRED 2: FALLEN ANGEL| SACRED 3

ZAJÍMAVÁ STRÁNKA

Dungeon siege 3 | Akční RPG - to nejnovější

Copyright © 2007 - 2023 | Všechna práva vyhrazena. Kopírování textů a ostatních materiálů je bez uvedení zdroje či svolení redakce zakázáno.