PARTNEŘI NAŠICH STRÁNEK >> Deep Silver | ABC games | Zing.cz | Dungeon Siege 3 | CZshare.com | WEDOS.cz

OFICIÁLNÍ ČESKÁ CENTRÁLA PRO HERNÍ SÉRII SACRED jsme i na Facebooku >> FB

SACRED-city.cz

SACRED
Underworld

SACRED 2
Fallen Angel

SACRED 3

DISKUTUJTE:

ANKETUJTE:

Pokud chcete pomoci v rozvoji webu, přečtěte si možnosti: ZDE

SACRED: Underworld » Postavy » UPÍRKA


Upírka „Nosferatu, všeobecně znám jako upír, je obzvlášť lstivý tvor. V Ancarii existuje velmi málo těchto stvoření. Nejznámějším případem je legenda o rytíři krále Aarnuma I., který se v bitvě u Mhurag-Naru stal obětí upíří královny. Stříbrný Potok se za vlády Valoriana tohoto děsivého bývalého rytíře zbavil až díky zásahu jedné příslušnice Serafů, která obětovala svůj život, jen aby zlikvidovala tohoto nebezpečného upíra."

Ano, tohle je příběh upírky, coby jednoho z 8 hratelných charakterů ve hře. Originální postava, jedna z předností Sacredu. Díky krvi serafa je sice stále upírem, jenom jaksi „zlidštěla“, ale může se dostat do upírské podoby jen dočasně.

Upírka je bojovník, za kterého dostává hra nový rozměr, upírka má totiž 2 podoby, jedna je permanentní, ve které upírka vypadá jako „normální" osoba a nemá přístup k upírským trikům. Ovšem v druhé podobě postrádá zbraně, brnění je průhledné a má oranžový odstín a hlavně upírka mění osobnost, styl boje a způsob bytí (doporučuje se hlavně v noci, ve dne jí slunce postupně ubírá život, ale dá se to zredukovat schopností).

Upírka má zvrácené metody boje, např. se může velkou rychlostí přiřítit k nepříteli (ovládání času), nebo si přivolá vlka, v upíří podobě si navíc může přivolat netopýry, aby ji strážili nebo útočili, některé techniky boje jsou v upíří podobě efektivnější. Dále si také může povolat padlé nepřátele, kteří vydrží do doby, než se upírka vrátí do normální podoby, nebo než jim vyprší čas.

Co se dá k upírce ještě říci? Rozhodně je to postava, která stojí za zahrání pro všechny, začínající i pokročilé, uvidíte hru z jiné perspektivy a poznáte, jak se za upírku opravdu hraje. Upírka ohromí vizuálně, bohužel některé bojové techniky jsou k ničemu. Skvěle to ale vyvažuje upírský mód, ve kterém upírka útočí velkou rychlostí, její síla bojováním roste a hraní zažijete z jiné perspektivy. Musím říci, že upírka stojí za zahrání každému a mnozí si ji jistě oblíbí. Mě tahle postava zamíchala s žebříčkem oblíbenosti charakterů a to je co říct.Bojová umění upírky

Trhající spáry Klasický útok, rychlý sled výpadů, zatímco v normální podobě jen lehce nadprůměrný kousek, v upíří podobě je to jeden z nejlepších skillů upírky.
Upírství Přemění rytíře na upírku a obráceně, ve dne je upírka lehce zraňována, což na druhou stranu jde vyvážit, když se kombo bude držet na vysoké úrovni, navíc toto kombo slouží k otevření magických schopností upírky, takže pro každou upírku, jakkoli zaměřenou, je tento skill afa a omega.
Bojový kop Kop odhodí protivníka dozadu a způsobí mu poškození, což stejně jako u většiny postav nefunguje, animace je pomalá, poškození mizerné.
Rotující zásah Vícenásobný výpad zbraní proti všem protivníkům v dosahu. Dobrý při boji s dlouhými držadly, v upíří podobě má vyšší poškození a větší okruh dosahu.
Ovládnutí mysli Protivníci jsou na nějakou dobu omráčeni a zůstávají nehybní. Kombo musí mít vyšší úroveň, než je úroveň nepřítele, pak vždy funguje, skill má také velkou výdrž, hodí se na silné nepřátele.
Ovládání času Velmi rychlý pohyb v přímém směru, na vyšších úrovních je to vizuálně efektní způsob přepravy.V upíří podobě je vzdálenost pohybu větší.
Vlčí vytí Přivolání vlka coby společníka, v upíří podobě má větší poškození, na vyšších úrovních má i celkem ucházející útok.
Spáry smrti Silný zásah zbraní, dobře mířený, působí vážná zranění, hodí se proti bossům a drakům, také v 4x složeném kombu.

Schopnosti upírky - (pouze upíří podoba)

Krvavé kousnutí Vysaje z protivníka život a přenese ho upírce. Na útok je tohle nepoužitelné-minimální poškození, pomalá animace, na vyšších úrovních však více než obstojně léčí.
Kousnutí pána Na chvíli změní protivníka ve sluhu, který pomáhá při boji, no, moc zázraků od toho nečekejte, je jednodušší, když to pobijete sami.
Probuzený mrtvý Promění mrtvolu na nějaký čas na spřáteleného nemrtvého, je ale také možné, že mrtvola spřátelená nebude, pokud chcete, aby tenhle skill opravdu fungoval, musí být mnohem vyšší, než úroveň nepřítele, pak klidně oživujte Sakkárovy démony a draky, ale stojí to opravdu hodně. Pokud se během trvaní komba přemění upírka na rytíře, nemrtví padnou.
Netopýři: Krvavý roj netopýři obklopí upírku a útočí na nepřátele, mají celkem vysoké poškození, dobrý doplněk.
Netopýři: Stráž tito netopýři jsou na obranu, zachytávají rány, a tím chrání upírku před magickými útoky a útoky na dálku, na vyšších úrovních vychytají většinu střel a magických útoků.
Netopýři: Zmatení velmi pevný kruh netopýru dává protivníkům malé poškození, ale velmi dobře obtěžují, což se hodí na útěky a rozehnání křoví. Od každého typu může mít upírka nanejvýš tři netopýry.
Bojový skok Upírka skočí, po jejím dopadu jsou protivníci celkem málo poraněni, zato ve velké vzdálenosti, nic do čeho by se vyplatilo vrážet runy.
Krvavý polibek Dozvuk Krvavého boha, upírka vyšle polibek, který oslabuje a zraňuje protivníky, bohužel funguje mizerně, poškození je velmi malé.Závislosti mezi dovednostmi

  Koncentrace Touha po krvi Upírství
Netopýři: Krvavý roj ne ano ano
Netopýři: Stráž ne ano ano
Netopýři: Znamení ne ano ano
Krvavý polibek ne ano ano
Kousnutí pána ne ano ano
Probuzený mrtvý ne ano ano
Skok se spáry ne ano ano
Krvavé kousnutí ne ano ano
Vlčí vytí ano ne ne
Ovládání mysli ano ne ne
Upírství ano ne ne
Spáry smrti ano ne ne
Rotující spáry ano ne ne
Trhající spáry ano ne ne
Bojový kop ano ne ne
Ovládání času ano ne ne

autor článku: Naathir

SACRED: UNDERWORLD| SACRED 2: FALLEN ANGEL| SACRED 3

ZAJÍMAVÁ STRÁNKA

Dungeon siege 3 | Akční RPG - to nejnovější

Copyright © 2007 - 2023 | Všechna práva vyhrazena. Kopírování textů a ostatních materiálů je bez uvedení zdroje či svolení redakce zakázáno.