PARTNEŘI NAŠICH STRÁNEK >> Deep Silver | ABC games | Zing.cz | Dungeon Siege 3 | CZshare.com | WEDOS.cz

OFICIÁLNÍ ČESKÁ CENTRÁLA PRO HERNÍ SÉRII SACRED jsme i na Facebooku >> FB

SACRED-city.cz

SACRED
Underworld

SACRED 2
Fallen Angel

SACRED 3

DISKUTUJTE:

ANKETUJTE:

Pokud chcete pomoci v rozvoji webu, přečtěte si možnosti: ZDE

SACRED 2: Fallen angel » Postavy » INKVIZITOR


inki-ava Inkvizitoři jsou Velekněží Vznešených Elfů. Arogantní a smrtící Inkvizitoři jsou oddáni jen sami sobě.

Osud ostatních obyvatel Ancarie je absolutně nezajímá. Jejich rozhodujícím cílem je uzurpovat si vládu nad T-energií. Jsou dokonce ochotni použít těla mrtvých pro své vlastní potřeby a zostudit duše svých nepřátel.

Příběh

Po Velké válce a stěhování Vznešených Elfů do severních oblastí vypukl boj o ovládnutí T-energie. Jak aristokracie, tak i duchovenstvo, se domáhala ovládnutí T-Energie pro své vlastní záměry.

Tento konflikt roky doutnal a vyústil v to, že obě znepřátelené frakce zaměřily své síly na vzájemná boje. V tomto nestabilním politickém prostředí se Inkvizitoři dokázali nepozorovaně odtrhnout od duchovních a dokonce nad nimi získali kontrolu manipulacemi a intrikami.

Oficiálně jsou stále ještě „pouze“ součástí duchovenstva, ale ve skutečnosti dokázali převzít moc. Inkvizitor je bojovník stínu. Má ve své moci mocná a manipulující kouzla a je dokonce schopen ovládat mysl svých nepřátel.

Má přístup ke kouzlům ničení a ovlivňování založeným na černé magii, což mu umožňuje bojovat s celými skupinami protivníků. Inkvizitor je velmi schopný v boji zblízka a jeho síla dokonce vzrůstá s poškozením, které utrpí.

Cesty

Inkvizitor putuje Ancarií a sleduje pouze své sobecké síle. Proto může následovat pouze cestu Stínu.

Začátek příběhu

Vaše pouť plná zvratů začíná v hospodě jménem Ospalá díra. Zde se setkáte s druhým inkvizitorem, kterého potěší zpráva o úmrtí poslíčka a to se musí náležitě zapít. Jenomže inkvizitor nemá rád svědky a tak toho druhého otráví. Následně je označen za vraha a prchá …

Inkvizitor

Hratelné aspekty
Screenshoty
Setové předměty
Speciální doprava

SACRED: UNDERWORLD| SACRED 2: FALLEN ANGEL| SACRED 3

ZAJÍMAVÁ STRÁNKA

Dungeon siege 3 | Akční RPG - to nejnovější

Copyright © 2007 - 2023 | Všechna práva vyhrazena. Kopírování textů a ostatních materiálů je bez uvedení zdroje či svolení redakce zakázáno.