PARTNEŘI NAŠICH STRÁNEK >> Deep Silver | ABC games | Zing.cz | Dungeon Siege 3 | CZshare.com | WEDOS.cz

OFICIÁLNÍ ČESKÁ CENTRÁLA PRO HERNÍ SÉRII SACRED jsme i na Facebooku >> FB

SACRED-city.cz

SACRED
Underworld

SACRED 2
Fallen Angel

SACRED 3

DISKUTUJTE:

ANKETUJTE:

Pokud chcete pomoci v rozvoji webu, přečtěte si možnosti: ZDE

SACRED 2: Fallen angel » Postavy » SERAPHIM


seraphim-ava Serafa je rychlá, elegantní a hbitá válečnice z tajemné a technicky vyspělé budoucnosti. Bojuje s lehkými i středními zbraněmi, a pokud je to nutné i s mocnou technologickou podporou. Bohové si jednoho dne vybrali Serafy, aby chránily Ancarii před nebezpečím a zkázou. Jak míjely eóny, po které následovaly jejich výzvu, Serafy začaly ztrácet zájem o ochranu světa před chaosem. Jejich vlastní potřeby se stále více a více dostávaly do popředí. Dnes pouze hrstka pamatuje na své poslání a pokračuje v boji za mír a spravedlnost. Hráč má příležitost provést jednu z nich skrze záhadný svět Ancarie.

Okřídlený válečník – pradávný, moudrý a vznešený

Tyto věčné bytosti obvykle mají světlou pleť. Serafa ohromuje diváka svou elegancí a čistým zjevem.

Přísné oči bez zřítelnic, které vyjadřují ráznost a sílu povahy, mohou proniknout temnotou. Zlaté vlasy jí sahají až na ramena a zvýrazňují rysy jejího vzhledu. Serafa může obléct těžkou a technickou zbroj, přesto si udrží svou rychlost a eleganci.

Co by to bylo za anděla bez křídel? Jejím nejpozoruhodnějším rysem jsou křídla, které slouží jako smrtonosná zbraň, ale také jako ochranné brnění.

Začátek příběhu

Seraf začíná svou pouť starobylou Ancarií v Chrámu světla v oblasti, kde žijí Vznešení elfové. Jedna z jejích sester se pokoušela odhalit ničemné plány inkvizitorů, kteří na ni však poslali své vojáky, kteří zanesli do jejího těla smrtící jed. Nyní se její život krátí každou vteřinou a proto povolává svou sestru, aby dokončila její poslání. Nyní se zbývá probít z chrámu přes vojáky inkvizitorů a dobrodružství může začít…

Seraphim

Hratelné aspekty
Screenshoty
Setové předměty
Speciální doprava

Buildy

Seraf Maximalista - stáhnout zde (autor: Paterik)

SACRED: UNDERWORLD| SACRED 2: FALLEN ANGEL| SACRED 3

ZAJÍMAVÁ STRÁNKA

Dungeon siege 3 | Akční RPG - to nejnovější

Copyright © 2007 - 2023 | Všechna práva vyhrazena. Kopírování textů a ostatních materiálů je bez uvedení zdroje či svolení redakce zakázáno.