PARTNEŘI NAŠICH STRÁNEK >> Deep Silver | ABC games | Zing.cz | Dungeon Siege 3 | CZshare.com | WEDOS.cz

OFICIÁLNÍ ČESKÁ CENTRÁLA PRO HERNÍ SÉRII SACRED jsme i na Facebooku >> FB

SACRED-city.cz

SACRED
Underworld

SACRED 2
Fallen Angel

SACRED 3

DISKUTUJTE:

ANKETUJTE:

Pokud chcete pomoci v rozvoji webu, přečtěte si možnosti: ZDE

SACRED 2: Fallen angel » Postavy » STÍNOVÝ VÁLEČNÍK


stínový válečník - avatar Stínový válečník býval elitním lidským strážcem a statečně bojoval za svého panovníka v průběhu nespočetných bitev Vysokoelfské říše. Jeho síla v bitvě jej učinila živoucí noční můrou, děsící své nepřátele. Takto se stal nejvyšší zbraní svého vojevůdce. Jeho síla, kázeň a poslušnost neměly obdoby.

Přesto, stejně jako den nevyhnutelně končí soumrakem, i ten nejlepší válečník jednou nalezne svůj konec na bitevním poli. Bohové povolali duši tohoto elitního strážce a přivedli ji do zlatých síní slávy, kde měl navěky vládnout jako mocný vojevůdce.

Ale generál Vysokých elfů s ním měl jiné záměry! Chtěl jej znovu navrátit na bojiště. Z toho důvodu se rozhodl přivést válečníkovu duši nazpět z říše mrtvých tím, že ji sváže s jeho bezduchým tělem. Kněží Vysokých elfů provedli prastarý rituál, aby jej oživili a pokusili se jej spojit s T-energií. Žel, válečníkova vůle byla neúprosná a uvzdorovala kněžím. Rituál selhal! Místo lidského strážce se zrodil Stínový válečník – nemrtvá bytost s bystrou myslí. Zuřící, že byl vytržen z ráje, zabil každého, kdo byl přítomen na ceremonii… a unikl.

Nyní cestuje mezi světy jako nemrtvá bytost. Jeho jedinou touhou je navrátit se do zlatých síní Elysia a najít tak klid. Bohužel, brány jsou pevně zavřené, a do věčných síní nepropustí žádného tvora, pokud byl stvořen pomocí T-energie. Ani smrt nebude znamenat spasení, místo toho by jej vrhla do věčné záhuby temného víru.

Jakou cestou by se měl Stínový válečník vydat?

Hluboko uvnitř Stínového válečníka stále hoří jiskřička lidství. Mohl by bojovat za mír a svobodu Ancarie, pokusit se zkrotit T-energii, jež je nyní neovladatelná. Pokud by T-energie, proudící nyní jeho tělem, byla vysáta, jeho život by pokojně skončil.

Avšak může si zvolit i cestu stínů. Jeho nenávist se soustřeďuje na ty, kdo jej přivedli zpět. Jeho cílem je získat vládu nad T-energií a dosáhnout tak absolutní moci.

Hluboce rozvrácen svým vnitřním sporem začíná svou pouť po světě Ancarie…

Stínový válečník je zkušený bojovník. Je dobře obrněn a jeho schopnosti zahrnují ovládání všech dostupných sečných, drtivých i dlouhých zbraní. Jeho sebeovládání nemá obdoby. Posilován těmito schopnostmi vyniká v boji proti příšerám z T-energie. Jeho síla a přirozenost z něj dělají nebezpečného protivníka. Zároveň má také zrádnou výhodu proti všem živým tvorům – je stále spojen s říší mrtvých. Avšak význam tohoto bezbožného spojenectví se ukáže pouze na bitevním poli.

Začátek příběhu

Stínový válečník začíná svou cestu v podzemní kryptě na hřbitově poblíž "Farmy u veselé krávy" v oblasti Vznešených elfů. Jeden ze Vznešených elfů se rozhodl započít další ze svých pokusů v oživování mrtvých. Tentokrát padla volba na vás. Po vašem oživení následují 2 možné situace rozvoje příběhu:

Dobro - Jakmile jste oživeni je váš vzkřísitel nespokojen se svým dílem a pošle na vás svého pomocníka, aby vás opět usmrtil. Po jeho pokoření se vydáte na vaši misi dobra. Objevení podstaty oživování mrtvých.

Zlo - Po vašem oživení má váš vzkřísitel touhu zjistit jakou vládnete silou a proto obětuje svého pomocníka, jehož s vámi nechá bojovat. Po jeho poražení, se vydáte svou cestou zla. Hnáni touhou po pomstě.

Stínový válečník

Hratelné aspekty
Screenshoty
Setové předměty
Speciální doprava

SACRED: UNDERWORLD| SACRED 2: FALLEN ANGEL| SACRED 3

ZAJÍMAVÁ STRÁNKA

Dungeon siege 3 | Akční RPG - to nejnovější

Copyright © 2007 - 2023 | Všechna práva vyhrazena. Kopírování textů a ostatních materiálů je bez uvedení zdroje či svolení redakce zakázáno.