PARTNEŘI NAŠICH STRÁNEK >> Deep Silver | ABC games | Zing.cz | Dungeon Siege 3 | CZshare.com | WEDOS.cz

OFICIÁLNÍ ČESKÁ CENTRÁLA PRO HERNÍ SÉRII SACRED jsme i na Facebooku >> FB

SACRED-city.cz

SACRED
Underworld

SACRED 2
Fallen Angel

SACRED 3

DISKUTUJTE:

ANKETUJTE:

Pokud chcete pomoci v rozvoji webu, přečtěte si možnosti: ZDE

SACRED - city » KRONIKA WEBU


Rok první | Rok druhý | Rok třetí

Rok třetí

Jak se říká třetí den je nejhorší, pro nás to byl třetí rok. Bohužel vše pozitivní co nás provázelo první dva roky, hlavně tedy ten druhý se obrátilo na cestu negativity. Třetí rok toho byl bohužel důkazem. Jak to tedy bylo?
Ke konci druhého roku našeho působení se nacházel Ascaron ve finančních problémech, kolem S2 bylo mrtvo, návštěvnost našeho webu postupně klesala. Pro vstup do nového roku jsme si opravdu nemohli přát lepší podmínky.
Bohužel nyní ani nemohu uvést důležitá data některých událostí, jelikož během tohoto roku, se nám do systému naboural spamboot a poskytovatelé hostingu nám smazali databázi s novinkami, tedy další negativum tohoto roku.

Tou asi nejpodstatnější informací, která ovlivnila veškerý další vývoj je ta, že společnost ASCARON, nakonec neunesla finanční tíseň a krachla. Stalo se tak někdy během listopadu roku 2009. Datadisk Ice & blood byl sice vydán ale to, už nic nezachránilo. K jeho vydání došlo 2.10. Ovšem jen ve světě, o české verzi se nic nevědělo a s krachem Ascaronu se to jen zkomplikoval nakonec jej koupili Deep Silver. Co to pro nás znamenalo? Bohužel jen samé negativa. Hned začátkem prosince jsem psal e-mail Anče (určitě si vzpomenete na tuto holčinu, která nám k nám byla vždy velice vstřícná co se informací o hře týče), která mě informovala o tom, že už pro DS nepracuje a tedy už nám nemůže nadále pomáhat. To znamenalo, že jsme ztratili VIP pozici u vývojářů a tím i veškerý přístup k unikátním informacím. Dala mi však kontakt na osobu z DS, která měla zastávat jeji funkci. Bohužel na můj email danému člověku jsem odpověd‘ nedostal. Ke konci roku jsme přešli od Hotgames, k Gamefan, kteří se vlastně z Hotgames oddělili. Důvodů bylo více, ale jedním z nich byl např. ten, že se web začínal označovat jako nebezpečný z důvodu viru, který HG napadl.

Začal nový rok a tak jsem zkusil své štěstí ještě jednou. Opět bez sebemenšího úspěchu a v tu dobu jsem se dostal do procesu vyhoření a nechuti v další práci. To vše ještě bylo hojně živeno tím, že jsme už skoro rok neměli informace o naši překladatelce Mijaju a zároveň se už 1 roku neozýval Naathir. Samozřejmě, aby to nebylo málo, tak se objevil již výše zmiňovaný spambot, který nám zapráskal systém a jako třešnička na dortu byli další spameři, kteří vesele útočili na naše fórum. A samozřejmě návštěvnost díky mrtvému období, ve kterém jsme se nacházeli také pěkně klesala. 150 lidí za den bylo opravdu maximum. Toto vše mě zdeprimovalo natolik, že jsem opravdu ztratil chut‘ v další práci a přestal se jak webu, tak Sacred věnovat.

Problém se spamery a novinkami byl vyřešen až 8.3. kdy jsme zase nakopli novinky, ikdyž pravdou je, že stejně nebylo co psát. O 2 týdny později jsem se definitivně postaral o fórum, které bylo zaneřáděné spamery. Dnes je od nich nadobro pokoj. To je ale bohužel vše co se během března odehrálo.
Co se dělo ale kolem datadisku? To byla ovšem další bída. Česká verze ohlášena nebyla, Deep silver dělal mrtvého brouka, Cenega se zrovna taky neměla k tomu, aby odpověděla. Nakonec však vyšla zpráva, že u nás českou verzi s největší pravděpodobností mít nebudeme. Což bylo naprosto úžasné, když si vezmeme, že základní verzi hry v češtině máme a datadisk by byl pouze v ENG což nejde sloučit :D
A v tomto duchu se vše vlastně vléklo dále. Já byl znechucen, redakce rozpadlá, kolem hry mrtvo a datadisk pro nás „nedosažitelný“. Ne jen já jsem už viděl Sacred-city mrtvé. Že jeho budoucnost už bude pouze založena na podání informací, které se zde momentálně nachází, nikoliv žádných dalších.

Ovšem možná je to tak trošku ironie, nebo třeba předzvěst světlých zítřků. Ale přesně v den našich 3. narozenin se objevila informace o tom, že se pracuje na Sacred 3. Ano, tato informace už zde byla zhruba před 3/4 rokem, ovšem tentokrát ji oznámili chlapci z Deep silver.
Možná to je zase ta první vlaštovka, ale možná taky ne. Každopádně, tato informace nám po roce, který opravdu nenesl nic pozitivního určitě potěšila a snad nás opět nakopne :) Tedy za rok opět u pokračování, tentokráte už půjde o rok 4.!

<< ZPĚT

SACRED: UNDERWORLD| SACRED 2: FALLEN ANGEL| SACRED 3

ZAJÍMAVÁ STRÁNKA

Dungeon siege 3 | Akční RPG - to nejnovější

Copyright © 2007 - 2022 | Všechna práva vyhrazena. Kopírování textů a ostatních materiálů je bez uvedení zdroje či svolení redakce zakázáno.