PARTNEŘI NAŠICH STRÁNEK >> Deep Silver | ABC games | Zing.cz | Dungeon Siege 3 | CZshare.com | WEDOS.cz

OFICIÁLNÍ ČESKÁ CENTRÁLA PRO HERNÍ SÉRII SACRED jsme i na Facebooku >> FB

SACRED-city.cz

SACRED
Underworld

SACRED 2
Fallen Angel

SACRED 3

DISKUTUJTE:

ANKETUJTE:

Pokud chcete pomoci v rozvoji webu, přečtěte si možnosti: ZDE

SACRED: Underworld » Dějová linie » PŘÍBĚH


Co se stalo…. A co se nikdy nemělo stát….

Šaddar, jeho jméno také poznamenalo jeho osud, protože v jazyce Temných Elfů ze Žurag Naru je nazýván „Ilim Šaddar“, což znamená „Poutník Stínů“

1

Narozen jako prvorozený syn šlechtického rodu Oblividon, Šaddar zdědil krvavou historii. Jeho předek Morgast I. se zapsal do prastarých kronik jako muž, kterému se podařilo utopit zemi v moři krve během příbuzenských válek. Šaddar využil bohatství a magii k ovládnutí Temných Sil. Zneužil tělo a krev své vlastní sestry a s pomocí temných rituálů takto uchoval své vlastní tělo a duši.

Šaddarova posedlost ovládnout život a smrt se mu stala osudným. Společenstvo mágů z enklávy Mlhomoru požadovalo, aby byl odsouzen k smrti upálením. Avšak král Valorian I. se místo toho rozhodl poslat Šaddara do vyhnanství.

2

Znepokojivý klid provázel několik dalších století, během kterých tento temný čaroděj putoval pouštěmi na jihu. Skřeti, goblini a zlobři si v noci u ohňů dodnes v nevyslovitelném strachu šeptají jeho jméno a šíří zvěsti o Temné Věži, která vyrůstá za skalisky… Nazývají ji věž „Šaddar-Nur“

3  4

Toto je příběh, který se nikdy neměl stát. Goblini ovládaní Šaddarem šířili zprávy o Knihách Temnoty, o ožívajících kamenech a vštípili si tak strach tak obrovský, až se z toho pění krev. Šaddar, pohybující se mezi životem a smrtí, hledá bránu do Říše Smrti, aby nalezl Sakkárova Démona (následovníka Worganara, Pána Démonů)

6  7

V dávné minulosti, v dobách, kdy ještě Bohové kráčeli Ancarií, Serafy věděly jak porazit takové zlo a zničily démona Worganara, a spolu s ním poslaly spoustu menších démonů zpět do pekla, odkud přišli.

8

Ale kdo nás zachrání nyní?

SACRED: UNDERWORLD| SACRED 2: FALLEN ANGEL| SACRED 3

ZAJÍMAVÁ STRÁNKA

Dungeon siege 3 | Akční RPG - to nejnovější

Copyright © 2007 - 2023 | Všechna práva vyhrazena. Kopírování textů a ostatních materiálů je bez uvedení zdroje či svolení redakce zakázáno.