PARTNEŘI NAŠICH STRÁNEK >> Deep Silver | ABC games | Zing.cz | Dungeon Siege 3 | CZshare.com | WEDOS.cz

OFICIÁLNÍ ČESKÁ CENTRÁLA PRO HERNÍ SÉRII SACRED jsme i na Facebooku >> FB

SACRED-city.cz

SACRED
Underworld

SACRED 2
Fallen Angel

SACRED 3

DISKUTUJTE:

ANKETUJTE:

Pokud chcete pomoci v rozvoji webu, přečtěte si možnosti: ZDE

SACRED: Underworld » Postavy » DÉMONKA


DémonkaZačalo to onehdy, když démonka na Anducarově dvoře měla sny, sny o světě lidí, o tamějším neklidu. Jenže proč by se tím zatěžovala, když je jednou z milenek Anducara a má k dispozici veškerý komfort? Jednou ale přijde k Anducarovi a ten jí povídá: „Drahá, už mě nudíš a že dnes nemám den blbec, tak tě nezabiju, jenom tě vyhodím do světa lidí." Tak se stane a démonka je pořádně nas...štvaná. Její vize z budoucnosti jí prozradí, že aby se pomstila Anducarovi, musí pomoct lidem v boji se Šaddarem.

Tolik něco málo k jejímu příběhu. Postoj démonky k světu je opravdu znát. Pro lidi něco dělá jen pokud z toho vytěží.

Démonka je velmi originální postava, bojovník s magickými schopnostmi.

Jako bojovník je elementálně (ne elementárně!) založená, dokáže na sebe dočasně brát bojovou, létající, energickou, jedovou a ohnivou podobu.

Jako bojový démon dokáže provést mocné kombo, útok a obrana se navýší, tohle je takové vylepšení původního démona.

Jedový démon je jiná soda, s tímhle se nepřítel tráví, opravdu účinné je tohle až pořádně vysoko, démon zde dokáže provést menší plošný jedový útok.

Energický démon je něco podobného, ale zde se jedná o poškození energií a speciální útok vyšle 3 energické střely.

Létající démon je něco úplně jiného, útočit s ním sice můžete, ale tady jde o létání, jakožto způsob dopravy - neskutečně zábavný a účinný (viděli jste někdy konec vod Ancarie?:-))

Ohnivý démon je největší způsob masakru ze všech podob, kouzlí ohnivou přehradu, která je neskutečně účinná, mimoto dává dobrou ohnivou škodu.

V bojových technikách démonky vidím značné plus, neméně je však dobrá magie, která se dá nazvat PEKELNOU do slova a do písmene. No schválně, kdy jste viděli z mrtvého protivníka vyrůst chapadla zraňující nepřátele nebo řev takový, až to nepřátele úplně rozhodí?

Několik kouzel stojí za vypíchnutí, ale dobrá jsou všechna:
Chapadla - tohle je masakr, žádné kouzlo démonky není více masakrální než tohle. Démona obklopí aura, démon zabije nepřátele, toho to rozmetá na kusy a vyrostou z něj chapadla. Hodí se hlavně na skupiny a na vysoké úrovni.

Pekelná moc - tohle je nejlepší s kouzlem ohnivý démon, navýší dočasně poškození ohněm a dává ohnivé poškození.

Volání smrti - variace na upírství, démonova současná zbraň se dočasně obohacuje dušemi zabitých. Pokud zbraň nedostává duše, jde efekt dolů.
Je příhodno se zmínit, že k démonce mají neutrální NPC (rolníci, děti, ti co po vás nic nechtějí) negativní postoj a kdykoli se démonka přiblíží, začnou utíkat se slovy: pomoc, bacha, jeeee atd. Jedna z drobností, kterou se démonka od ostatních postav liší.

A jak zhodnotit démonku celkově? Univerzální postava, hlavně bojovník, narozdíl od takového gladiátora používá víc kouzel a zvrácenější techniky, originálnost je její snad největší klad a oproti nechutně svatým válečníkům velká změna. Mezi těch něco málo záporů patří některá kouzla a útoky prostě nejsou promakanější než u gladiátora. Zase rychlost útoku je extrémně vysoká a je to hodně znát. Doporučit se tato postava dá komukoli. Pro nové hráče sice nenabízí takovou univerzálnost, pro pokročilé pak bude něčím novým, stojícím za vyzkoušení. Já jsem démonku jakožto testovací postavu dotáhl do 25. úrovně a opravdu mě bavilo (baví) za ni hrát.Proměny

Bojový démon V této formě má démon vizáž laděnou bíle a poletuje kolem něj bílá aura. (To, co jí trčí z hlavy, je naprostý punk) Tato forma přináší zlepšené obranné a útočné možnosti. Speciální útok proměny je napadení, které se podobá klasickému výpadu.
Ohnivý démon Asi takhle: kolem vás září červená aura, ten drak se svým ohnivým dechem nemá žádnou šanci a vy osmažíte nepřátele podstatně snadněji, protože zbraň, ať už s ohnivým efektem nebo ne, působí ohnivé poškození. A jen tak mimochodem, v téhle podobě máte také moc vykouzlit ohnivou přehradu, což začíná jako velká koule, volně explodující na ohnivou stěnu, která spálí každého nepřítele v blízkosti.
Energetický démon Naplní démona magickou mocí, až z toho zmodrá (doslova a do písmene). V této formě je démon schopen skousnout kdejaký energetický útok, a část jeho útoku se přemění na magický. A samozřejmě démon dokáže vystřelit několik výbojů, jejichž počet se zvyšuje s úrovní komba.
Jedovatý démon Tento efekt je pro změnu doprovázen zelenou aurou, aby démon jasně ukázal, proti čemu má odolnost. Tato odolnost proti jedu se velmi hodí, navíc když už vás protivník otrávit zkusí, pořád mu můžete oplatit stejnou mincí. Speciální útok této formy je jedovatý kruh, vyvolávající mrak jedu, kterému odolají snad jen kostlivci
Létající démon Velmi překvapivě není jeho proměna doprovázena žádnou aurou, až na drobnou maličkost, že létá. To, kromě velké rychlosti a překonávání překážek, přináší obranný bonus, ale také větší zranitelnost vůči zbraním proti létajícím tvorům. Speciální útok v této proměně je střemhlavý útok, při kterém démon podnikne na nepřítele zuřivý nálet.

Pekelná magie

Hrozivý sbor Hodí se proti více nepřátelům, kouzlo vyvolá zmatek v jejich řadách. Protivníci jsou zpomaleni a zraňováni. Popravdě, je to prachobyčejné prokletí, a ta nikdy neměla extra účinky.
Děs Podobně laděno jako hrozivý sbor, zde se ovšem snižuje útočné číslo nepřátel. Děs je asi silnější, protože je doprovázen zvukovými vlnami, které jsou vidět, zvýrazňuje to také dosah.
Planoucí kotouč V blízkosti démona se zjeví disk, který automaticky napadá nepřátele a zraňuje je. V případě absence nepřítele se disk zdržuje u démona a vyčkává. Disk má také zpomalovací účinek.
Pekelná koule Démon vyčaruje pekelnou kouli, která vysílá dlouhé proudy ohně. Konečně se dostáváme k nefalšované démonické magii, která funguje. Ke střelbě musí mít pekelná koule k dispozici démonovo vědomí a smysly.
Pekelná moc Lahůdka pro bojové démony, démonova zbraň a štít nebo také dvě zbraně, jak kdo chce, vzplanou ohněm a poškození ohněm se tudíž logicky zvýší. Také zvyšuje démonovu hodnotu útoku.
Vábení smrti Opět bojoví démoni zajásají radostí, jakmile se aktivuje kouzlo, zbraň získá vlastní mysl, a má hlad po duších, jakmile je dušemi vyživována, stává se silnější, pokud zbraň nedostává duše, kouzlo pomine.
Chapadla Pokud jste dosud o schopnostech pekelné magie pochybovali, toto kouzlo pochyby bezesporu vyváží. Jakmile se kouzlo aktivuje, objeví se kolem démona aura. Jakmile démon někoho zabije, z protivníka vyraší chapadla doprovázena krvavým efektem, řádně krvavým. Chapadla pomáhají v boji a současně jich může být aktivováno neomezeně, mají však malou životnost, která se dá spolu s poškozením zvýšit úrovněmi.Závislosti mezi dovednostmi

  Meditace Magické umění Koncentrace Pekelná moc
Bojový démon ne ne ano ne
Létající démon ne ne ano ne
Ohnivý démon ne ne ano ne
Jedovatý démon ne ne ano ne
Energetický démon ne ne ano ne
Planoucí kotouč ano ano ne ano
Vábení smrti ano ano ne ano
Pekelná moc ano ano ne ano
Pekelná koule ano ano ne ano
Chapadla ano ano ne ano
Děs ano ano ne ano
Hrozivý sbor ano ano ne ano

autor článku: Naathir

SACRED: UNDERWORLD| SACRED 2: FALLEN ANGEL| SACRED 3

ZAJÍMAVÁ STRÁNKA

Dungeon siege 3 | Akční RPG - to nejnovější

Copyright © 2007 - 2023 | Všechna práva vyhrazena. Kopírování textů a ostatních materiálů je bez uvedení zdroje či svolení redakce zakázáno.