PARTNEŘI NAŠICH STRÁNEK >> Deep Silver | ABC games | Zing.cz | Dungeon Siege 3 | CZshare.com | WEDOS.cz

OFICIÁLNÍ ČESKÁ CENTRÁLA PRO HERNÍ SÉRII SACRED jsme i na Facebooku >> FB

SACRED-city.cz

SACRED
Underworld

SACRED 2
Fallen Angel

SACRED 3

DISKUTUJTE:

ANKETUJTE:

Pokud chcete pomoci v rozvoji webu, přečtěte si možnosti: ZDE

SACRED 2: Fallen angel » Bestiář » SKŘÍTCI


Skřítci jsou mrňaví škůdci zamořující západní oblasti Ancarie. Zrádní, mazaní a bezohlední, vždy brání území, které momentálně považují za svůj majetek. Také jsou to zbabělci vyhýbající se přímým konfliktům, když mají tu možnost, a raději útočí v početných skupinách či přepadají ze zálohy – pokud možno obě najednou.

Skřítkové žijí v různých kmenových uskupeních, uctívající bůžky a totemy – nebo zkrátka věci, které momentálně vaří v kotlíku. Jejich kmeny jsou stále ve „skřítčí válce“ – boje a potyčky jsou na denním pořádku. Avšak, když spatří svého úhlavního nepřítele, bojují jeden po boku druhého.

Pěšák skřítků

Pěšák skřítků

Obyčejní skřítci nejsou žádní válečníci ani šamani. Jsou prostě jen součástí kmene, pěšák obklopený množstvím jiných pěšáků. Neradi opouštějí bezpečí svého tábora a také blízkost svých kotlíků.

Skřítek válečník

Skřítek válečník

Skřítci válečníci jsou přesně tohle: válečníci. Kromě bojů, hodování a popíjení umějí jen málo věcí.

V boji se nedrží nějaké předem dané strategie. Místo toho jen následují svého vůdce a mlátí a strkají do všeho, co on. Je jim úplně jedno, jestli útočí na jelena a nebo draka.

Vůdce skřítků

Vůdce skřítků

Stojí to hodně námahy, než se skřítek stane vůdcem. Musí být silný a odvážný, ale také být schopný vyrovnat se nepříteli. Vůdci jsou válečníky a hlavními mysliteli svého druhu.

Skřítek lovec

Skřítek lovec

Tito skřítci jsou vyučenými lučištníky, kteří podporují válčící skřítky salvou šípů z bezpečné vzdálenosti. Někdo by mohl tvrdit i to, že skřítčí lovci jsou ještě o něco vetší zbabělci než jejich už dost zbabělí bratři. V minulosti byli lovci zvyklí připravovat své šípy posílené jedem či jinými lektvary.

Avšak tento přístup se postupně stal nevyhovujícím, protože skřítci mají ve zvyku živit se masem svých padlých nepřátel.

Mág skřítků

Mág skřítků

Mágové jsou skřítci, kteří, nám neznámým způsobem, získali přístup k magickým znalostem. Díky speciálnímu druhu přírodní magie typické právě pro skřítky, mohou sesílat velice rozmanité druhy kouzel. Nejčastěji používaným kouzlem je Morová koule, ale byli spatřeni i kouzelníci vyvolávající elementály.

Každý šaman nosí totem, který funguje jako magický katalyzátor. Tyto totemy jsou jejich nejcennějším majetkem.


Skřítci souhrn

Druh nepřítele: Skřítek
Druh: Démoni země
Chování: Společenští vůči sobě, zaujatí proti všem a všemu většímu než jsou oni sami, spojenci trolů
Výskyt: Severozápadní Ancarie
Populace: Velmi vysoká
Výška: Malí
Síla: Slabí
Postoj: Chaos-zlo
Citace: „Chyťte je a rozsekejte je!“

SACRED: UNDERWORLD| SACRED 2: FALLEN ANGEL| SACRED 3

ZAJÍMAVÁ STRÁNKA

Dungeon siege 3 | Akční RPG - to nejnovější

Copyright © 2007 - 2023 | Všechna práva vyhrazena. Kopírování textů a ostatních materiálů je bez uvedení zdroje či svolení redakce zakázáno.