PARTNEŘI NAŠICH STRÁNEK >> Deep Silver | ABC games | Zing.cz | Dungeon Siege 3 | CZshare.com | WEDOS.cz

OFICIÁLNÍ ČESKÁ CENTRÁLA PRO HERNÍ SÉRII SACRED jsme i na Facebooku >> FB

SACRED-city.cz

SACRED
Underworld

SACRED 2
Fallen Angel

SACRED 3

DISKUTUJTE:

ANKETUJTE:

Pokud chcete pomoci v rozvoji webu, přečtěte si možnosti: ZDE

SACRED 2: Fallen angel » Bestiář » TROLLOVÉ


Trollové jsou neotesaní, rozumově nedomrlí s velice nízkou schopností řeči a výrazivem. Tihle obři přesahují velikostí i zlobry. Mají rádi jasná pravidla, což je příčinou jejich obliby přísné hierarchie vládnoucí v jejich společnosti. Přesto jsou velice společenští co se týče vlastního druhu a drží se pospolu, kdykoliv je to nutné.

Někteří učenci spekulují, že jejich pokojné soužití se skřítky má příčinu v tom, že si pletou skřítky s trollími dětmi. Bohužel potvrzení těchto domněnek nám dosud chybí. Avšak dobrodruh z jejich idylického stylu života mnoho neuvidí. Trollové brání své území velice zuřivě a s použitím brutální síly proti čemukoliv, co by jej chtělo narušit, anebo zkrátka proto, že se jim nelíbí váš nos.

Troll válečník

Troll válečník

Trollí válečníci nejsou jen obrovští, ale jsou zároveň nesmírně nebezpeční v boji. Kde jiní plýtvají časem na výrobu dokonalých zbraní, trollí válečníci prostě popadnou nejbližší strom u cesty, vyrvou jej z kořenů, a pak s ním smetou útočníky do jámy po onom stromě.

Často je doprovází skřítkové, kteří slouží jako skvělé vrhací zbraně, pokud nejsou po ruce žádné balvany.

Citát: Ty na mém území, ty teď umřít!

Náčelník Trollů

Náčelník Trollů

Náčelníci trollích klanů jsou mnohem lépe vycvičeni než jejich bojovníci, avšak nejsou o nic chytřejší. V otázce hledání pro ně vhodných zbraní a štítů rozhodně nepostrádají pružnost a kreativitu. Mnoho vesničanů, jež nalezli své domovy bez dveří, může tuto skutečnost dosvědčit.

Náčelníci trollů koordinují a povzbuzují své vojáky. Jejich taktické a morálku budující aktivity pomáhají zajistit, že jejich bojové skupiny jsou více organizované a smrtící než kdykoliv předtím. Toto umění činí z náčelníků vysoce respektované členy kmene, ale mimo klan jsou spíše nevítaní.

Citát: Všechno taky ke mě! Zakrátko to zvládnu!

Troll lukostřelec

Trollové, kteří se vydávají na cestu lukostřelce se oddělují od ostatních již v mladém věku, jsou rozpoznatelní podle bystrého zraku a neukojitelné sběratelské vášně. Troll lukostřelec Lidé říkají, že pravý lukostřelec se projeví, jen co odroste batolecímu věku – jsou to ty děti, která znají nejlepší místa, kde najít blyštivé kamínky pro dětské hry. Tato schopnost se jim pak v dospělosti hodí.

Tento druh trolla umí víc než jen lovit potravu. Sbírají naprosto všechno, o čem si myslí, že by mohlo být jen trochu užitečné klanu. Zbroj od poražených nepřátel – novou i starou, dveře, kola vozů, okenní tabulky, baretky vznešených dam, které sejdou z cesty... Všechno je sebráno a přeneseno domů ke klanu.

Lukostřelec překonává každý den obrovské vzdálenosti, cestuje buď sám a nebo v doprovodu tlupy Skřítků. Čas od času zapomenou cestu, díky tomu však pravidelně nacházejí ve svém teritoriu nové věci. Skřítci posbírají všechny drobné poklady, s nimiž Trollové nemohou pracovat. Tyto malé příšery obratně využívají svých drobných prstů na malé nalezené věci, čímž zajišťují, že jejich velcí ochránci jsou dobře vybaveni a je o ně dobře postaráno.

Citát: Ah... maso na špejli... mňam!


Trollové souhrn

Druh nepřítele: Troll
Chování: Velice hloupí a hodně agresivní k cizákům, žijí dohromady se Skřítky
Výskyt: západní Ancarie
Populace: ?
Rozměry: obrovští
Přesvědčení: zlí
Citát: Trollové silní!!

SACRED: UNDERWORLD| SACRED 2: FALLEN ANGEL| SACRED 3

ZAJÍMAVÁ STRÁNKA

Dungeon siege 3 | Akční RPG - to nejnovější

Copyright © 2007 - 2023 | Všechna práva vyhrazena. Kopírování textů a ostatních materiálů je bez uvedení zdroje či svolení redakce zakázáno.