PARTNEŘI NAŠICH STRÁNEK >> Deep Silver | ABC games | Zing.cz | Dungeon Siege 3 | CZshare.com | WEDOS.cz

OFICIÁLNÍ ČESKÁ CENTRÁLA PRO HERNÍ SÉRII SACRED jsme i na Facebooku >> FB

SACRED-city.cz

SACRED
Underworld

SACRED 2
Fallen Angel

SACRED 3

DISKUTUJTE:

ANKETUJTE:

Pokud chcete pomoci v rozvoji webu, přečtěte si možnosti: ZDE

SACRED 2: Fallen angel » Bestiář » ZLOBŘI


Velcí, silní, smrtonosní… toto jsou nejdůležitější znaky zlobrů. Zlobři, stejně jako goblini a skřeti, patří ke goblinoidnímu druhu. V rámci druhu patří k největším a obvykle i nejsilnějším, ale nevěřte klišé o „hloupém zlobrovi“, nejsou ani přihlouplí, ani neohrabaní.

Zlobři žijí společně s gobliny a skřety ve větších skřetích vesnicích. Zlobr se rodí jako bojovník. Žije pro bitvu a smyslem života každého Zlobra je jednoho dne zemřít se ctí v krvavém boji. Milují chlad, ovládají ho a vytváří tak svá kouzla, kterážto byla smrtelná pro mnoho cestovatelů v minulých dobách. Říká se, že potkat zlobra pokročilého věku je stejně obtížné, jako pozorovat zatmění slunce nechráněným zrakem… pouze ne tak krásné.

Zlobr válečník

Zlobr válečník

Tak jako každý zlobr, když jde do bitvy, také zlobr válečník upřednostňuje vysoce kvalitní těžkou zbroj. Zlobři válečníci jsou srdcem vlci samotáři, ale jejich legendární síla z nich dělá nejvzácnější přínos spousty skřetích skupin.

Jednotliví zlobři válečníci upřednostňují různé věci, když dojde na boj muž proti muži. Někteří používají gigantické dvouruční zbraně, další jednoruční zbraně a štíty. Avšak nezapomínejme, že ruka zlobra je obrovská, takže všechny ostatní národy mohou považovat za štěstí zvednou-li Zlobří jednoruční zbraň oběma rukama, pokud toho vůbec budou schopni. Každý Zlobr je smrtonosný, ale šuškají se temné zvěsti, že elitní válečníci jsou schopni použít svou spřízněnost s chladem ke zpomalení nepřátelských armád díky nepolevujícímu chladu ledové mlhy.

Citát: Na tebe mi stačí jedna rána!

Zlobr šampión

Zlobr šampión

Už na začátku výcviku se někteří Zlobří válečníci blýsknou dobrými velitelskými schopnostmi a vytrvalostí. Nejlepší z nich se pak vydávají na cestu Zlobřího šampióna. Vedou malé jednotky válečníků do bitvy a koordinují taktiku, aby donutili nepřátele k útěku. Jejich odvaha a odhodlání k boji jsou legendární.

Jejich velitelské a taktické schopnosti neznamenají, že by jim chyběla síla k boji. Právě naopak! Většina z nich se učí ovládat mrazivá kouzla a další speciální dovednosti, aby vychýlili rovnováhu sil v bitvě ve svůj prospěch.

Citát: Chci vidět krev!

Zlobr lovec

Zlobr lovec

Zlobří lovci jsou nebezpeční z dálky. Jejich nepřátelé jsou napadeni vrhacími zbraněmi a mrazivými kouzly, ještě než zjistí, co je vlastně zasáhlo. Jsou-li donuceni k přímému boji, zlobři lovci pokračují v boji s děsivými dvouručními zlobřími zbraněmi, které jsou námětem mnoha Ancarijských nočních můr.

Zlobři lovci upřednostňují osamocený lov, avšak ačkoliv jejich přesnost a síla jsou legendární, ocení pomoc několika skřetů, kteří jim vyčistí palebnou linii. Nikdy nepodceňujte osamělého zlobra lovce – dokonce i když vypadá jako osamělá kořist, jeho přátelé na vás mohou čekat hned za nejbližším shlukem stromů.

Citát: Tvoji hlavu do mé sbírky!

Zlobr šaman

Zlobr šaman

Zlobr šaman je jeden z nejnebezpečnějších čarodějů goblinoidního druhu. Proti nepřátelům vymršťují děsivé ledové blesky, a někteří lidé říkají, že jsou schopni do nejtěžších bitev povolávat duchy již dlouho mrtvých skřetích hrdinů. Avšak tyto zvěsti nebylo dosud možné potvrdit. Velice málo lidí přežilo, aby mohli vidět konec těchto bitev, a ještě méně jich žilo dost dlouho na to, aby tento příběh mohli vyprávět.

Citát: Naši předkové jsou s námi.Zlobři souhrn

Druh nepřítele: Goblinoidní
Chování: Žijí dohromady s Orky a gobliný a jejich nepřítelem jsou Skřítkové a Trollové.
Výskyt: Severozápadní Ancarie
Populace: Nízká
Výška: Velcí
Síla: Vysoká
Postoj: Zlo
Citace: „Ukažme nepříteli, čeho všeho jsme schopni!“

SACRED: UNDERWORLD| SACRED 2: FALLEN ANGEL| SACRED 3

ZAJÍMAVÁ STRÁNKA

Dungeon siege 3 | Akční RPG - to nejnovější

Copyright © 2007 - 2023 | Všechna práva vyhrazena. Kopírování textů a ostatních materiálů je bez uvedení zdroje či svolení redakce zakázáno.