PARTNEŘI NAŠICH STRÁNEK >> Deep Silver | ABC games | Zing.cz | Dungeon Siege 3 | CZshare.com | WEDOS.cz

OFICIÁLNÍ ČESKÁ CENTRÁLA PRO HERNÍ SÉRII SACRED jsme i na Facebooku >> FB

SACRED-city.cz

SACRED
Underworld

SACRED 2
Fallen Angel

SACRED 3

DISKUTUJTE:

ANKETUJTE:

Pokud chcete pomoci v rozvoji webu, přečtěte si možnosti: ZDE

SACRED 2: Fallen angel » Informace ke hře » BLIND GUARDIAN


Blind Guardian

HanziV nově publikovaném traileru vás možná zaujali ti čtyři zvláštní chlapíci pořádající velkolepou hudební show pro chásku různých příšer. Pak tedy vězte, že rozhodně nejste sami! A pokud se o nich chcete dozvědět něco víc, nemohli jste si vybrat lepší místo a společnost.
Andre Německá skupina Blind Guardian vznikla již v roce 1984 ve městě Krevele, původně pod názvem Lucifer’s Heritage. Zakládajícími členy byli Hansi Kürch (zpěv a na prvních pěti albech hrál i na baskytaru), Marcus Siepen (rytmická kytara), André Olbrich (hlavní kytara) a Thomas Stauch (bicí). Původní myšlenka hrát speed metal vzala rychle za své a kapela se raději přiklonila k symfonickém nebo také k power metalu. Své první album „Battalions of Fear“ vydali v roce 1988 již pod svým současným názvem.
Od té doby Blind Guardian zráli jako víno, vyrostli do téměř kultovních rozměrů a tito čtyři pánové dostali nálepku pečlivých až perfekcionistických hudebníků plně oddaných své hudbě bez zálib ve skandálech, jak by se možná od metalové skupiny čekalo. O to větší bylo překvapení, když je v roce 2005 opustil jejich bubeník Thomas z důvodu rozdílných hudebních představ. To však kapelu nijak neovlivnilo, našli plně dostačující náhradu ve Frederiku Ehmkem a začali nahrávat zatím své poslední album „A Twist in the Myth“, které vyšlo v roce 2006.
AndreKapela je známá tím, že svá alba nechrlí v rychlém sledu, nýbrž je nechává uzrát a vypilovává aranže do nejmenších detailů až k dokonalosti, obligátní rozestup mezi alby jsou zhruba tři až čtyři roky.
Hudebně je jejich tvorby ovlivněna fantasy literaturou, pověstmi, mýty a legendami. Zpěvák Hansi, který je duší celého tělesa a autorem většiny textů, i ostatní jeho parťáci se netají svou láskou k J.R.R. Tolkienovi a dalším fantasy titánům. Však také celé jejich album „Nightfall in the Middle-Earth“ (1998) je koncepční nahrávka, kde je hudebně převyprávěn příběh Silmarillionu od právě zmiňovaného Tolkiena. Kytarista André je také velkým fanouškem počítačových her jako je World of Warcraft nebo dnes již legendární Baldur’s Gate II. Ani druhý kytarista Marcus nezůstává pozadu a přihazuje Diablo 2 a Resident Evil 4. V Ascaronu si nemohli vybrat povolanější. Blind Guardian, jejichž nejspíše nejznámější píseň nese název The Bard’s song, nahrál pro hru speciální skladbu, která příští rok vyjde i jako singl. Kapela bude také součástí jednoho questu, který bude muset hráč splnit, aby si otevřel přístup k bonusu, kterým nebude nic jiného, než možnost shlédnou jejich „živý“ koncert zachycený metodou motion-capture (také použitý v oblíbeném filmu všech členů skupiny „Pán prstenů“).
Holger Flöttmann z Ascaronu k tomu říká: „Jsme velmi hrdí, že můžeme spolupracovat s Blind Guardian a těšíme se na to, až jim ve hře poskytneme virtuální pódium. Po mnoho let jsem byl velkým fanouškem Blind Guardian a jsem si jistý, že jejich single k Sacred 2 - Fallen Angel se stane mezi jejich fanoušky hitem.“
Frederik„Pro nás je Sacred 2 – Fallen Angel jako splněný sen, protože jako všichni ostatní maniaci do fantasy her jsme museli strašně dlouho čekat na tento sequel legendárního Sacred. Díky komplexnímu fantasy světu a propracovaným postavám se Sacred stal jedním z našich absolutně nejoblíbenějších a také se nám líbil jeho storyboard a jeho manuál. Je to prostě úžasné být součástí světa Sacred. Hudba, příběh a obrazy splynou v jeden perfektní celek,“ doplňuje zpěvák Blind Guarian Hansi Kürsch.
Blind Guardian rozhodně stojí za vaši pozornost nejen jako autoři písně k našemu milovanému Sacred, ale i jako plnohodnotní umělci s bohatou hudební minulostí. Jejich poslední deska, která je vysoce ceněná kritiky, je vyváženou směsí fantasy a metalu, která má v sobě monumentální mytickou epiku i jemnou duši barda.

Současná sestava:
Hansi Kürsch – zpěv
Marcus Siepen – kytara
André Olbrich – kytara
Frederik Ehmke – bicí
Intrumenty
Diskografie:
1988 Battalions of Fear (Virgin)
1989 Follow the Blind (Virgin)
1990 Tales from the Twilight World (Virgin)
1992 Somewhere Far Beyond (Virgin)
1993 Tokyo Tales (Virgin)
1995 Imaginations from the other Side (Virgin)
1996 The Forgotten Tales (Virgin)
1998 Nightfall in Middle-Earth (Virgin)
2002 A Night at the Opera (Virgin)
2003 Live (Virgin)
2004 DVD - Imaginations through the Looking Glass (Virgin)
2006 A Twist in the Myth (Nuclear Blast)

Jak již bylo zmíněno, Blind Guardian jsou autory hudby k Sacred 2: Fallen angel a proto pokud máte zájem si zde můžete stáhnout dokument, který obsahuje podrobný popis soundtracku, jeho zaměření a mnoho dalších zajímavých informací! DOWNLOAD


Koncert Blind Guardian přímo ve hře


SACRED: UNDERWORLD| SACRED 2: FALLEN ANGEL| SACRED 3

ZAJÍMAVÁ STRÁNKA

Dungeon siege 3 | Akční RPG - to nejnovější

Copyright © 2007 - 2023 | Všechna práva vyhrazena. Kopírování textů a ostatních materiálů je bez uvedení zdroje či svolení redakce zakázáno.