PARTNEŘI NAŠICH STRÁNEK >> Deep Silver | ABC games | Zing.cz | Dungeon Siege 3 | CZshare.com | WEDOS.cz

OFICIÁLNÍ ČESKÁ CENTRÁLA PRO HERNÍ SÉRII SACRED jsme i na Facebooku >> FB

SACRED-city.cz

SACRED
Underworld

SACRED 2
Fallen Angel

SACRED 3

DISKUTUJTE:

ANKETUJTE:

Pokud chcete pomoci v rozvoji webu, přečtěte si možnosti: ZDE

SACRED 2: Fallen angel » Postavy » DRYÁDA


dryada-ava Jsou to mistři lovu! Příbuzní elfů, žijící v souladu s přírodou a vybaveni silou lesů, ti nejsilnější jsou vybráni, aby zachránili svůj lid před zničením. Obnoví rovnováhu v přírodě, nebo podlehnou zkaženosti mocí?

Příběh

Dryády žijí v ústraní, v harmonii se svým okolím. Věnují se lovu, jsou zběhlé v užívání jedů a pastí a pilně dodržují své tradice. Většina z nich nikdy nespatří život mimo svou domovinu, a povětšinou se o dění za svými hranicemi ani nezajímají.

Jejich pevné pouto s přírodou jim přináší schopnosti odvozené od samotné síly divočiny. Ty nejmocnější lovci jsou dokonce zběhlí v používání temných umění Voodoo.

Navzdory tomu, že jsou odtržené od světa, dokonce i dryády začínají pociťovat změny, jež působí Velký Stroj. Celá území jejich domova byla zničena nekontrolovanou T-energií a stvoření, jež nebyla touto energií zničena, se přeměnila na mocné nestvůry, jež nyní zamořují jejich lesy.

Cesty

Kterou cestu si lovec vybere:
Železná vůle zachránit její domovinu jí může umožnit vypořádat se s následky zamoření T-energií, odškodnit svět za zradu, jíž musel snést, a obnovit v přírodě řád.
Ale bude mít dost síly, aby toho dosáhla?

Národy Ancarie jsou zodpovědné za toto ničení celého světa a jeden způsob, jak je za to ztrestat, je použít T-energii proti nim.

Jen jedna moc bude smět ovládat T-energii…

Začátek příběhu

Dryáda začíná na mořském pobřeží na jihu spolu se šamanem jejího lidu, kterého má doprovodit. Bohužel jsou přepadeni strážemi inkvizice a šaman je smrtelně zraněn. Ještě před smrtí však stihne dryádu pověřit úkolem. Ten se liší v závislosti na tom, jakou cestu dryáda zvolila:

Dobro - S posledním výdechem se šaman snaží dryádu přimět, aby šla za vznešenými elfy a získala si jejich důvěru, prý všichni nejsou tak špatní. Poté umírá a vše je již jen na ní…

Zlo – Šaman se diví, jak mohli být napadeni, když jejich spojenci z inkvizice tvrdili, že cesta bude volná. Doporučí dryádě vyhledat nejbližší stanici inkvizice. Inkvizitoři budou očekávat její příchod a nezaútočí. Poté zemře a zanechá dryádu vlastnímu osudu…

Dryáda

Hratelné aspekty
Screenshoty
Setové předměty
Speciální doprava

Buildy

Dryáda – ostřelovač - stáhnout zde (autor: Paterik)

SACRED: UNDERWORLD| SACRED 2: FALLEN ANGEL| SACRED 3

ZAJÍMAVÁ STRÁNKA

Dungeon siege 3 | Akční RPG - to nejnovější

Copyright © 2007 - 2023 | Všechna práva vyhrazena. Kopírování textů a ostatních materiálů je bez uvedení zdroje či svolení redakce zakázáno.