PARTNEŘI NAŠICH STRÁNEK >> Deep Silver | ABC games | Zing.cz | Dungeon Siege 3 | CZshare.com | WEDOS.cz

OFICIÁLNÍ ČESKÁ CENTRÁLA PRO HERNÍ SÉRII SACRED jsme i na Facebooku >> FB

SACRED-city.cz

SACRED
Underworld

SACRED 2
Fallen Angel

SACRED 3

DISKUTUJTE:

ANKETUJTE:

Pokud chcete pomoci v rozvoji webu, přečtěte si možnosti: ZDE

SACRED 2: Fallen angel » Postavy » STRÁŽCE CHRÁMU


strážce chrámu - avatar Strážce chrámu je téměř tak starý jako Velký Stroj a T-energie sama. Stvořitel Velkého Stroje stvořil též Strážce Chrámu, aby chránili stroj, a kolem něj vystavěli chrám.

Už od počátku času byl účel Strážců Chrámu udržovat a chránit Velký Stroj a tím udržovat svět v rovnováze. Při bližším zkoumání je zjevné, že nejsou ani živými bytostmi, ani stroji v obvyklém smyslu. Strážce Chrámu není ani organický, ani zcela mechanický, je kombinací obého - napůl člověk, napůl stroj. Kyborg, jenž je poháněn T-energií a zasvěcuje život její ochraně. Oni sami jsou součástí Velkého Stroje a tudíž jsou schopni využívat T-energii ke svým záměrům.

Po dlouhý čas Vznešení Elfové využívali T-Energii pro své vlastní účely. Během Velké války Strážci Chrámu využili příležitosti a tyto praktiky ukončili. Přemístili a skryli jádro, jež zpřístupňovalo T-Energii Velkého Stroje pro každého. Toto způsobilo, že se Strážci Chrámu stali nepřáteli vládců a kněžích Ankarie, kteří těžili ze zneužívání T-Energie.

Po Velké válce byli ti, kdo přežili, pronásledováni, takže nyní z jejich druhu jich přežilo jen několik. Ne dost na to, aby účinně plnili svůj úkol. Úkol, který je nyní důležitější než kdykoliv dříve, neboť je jasné, že Velký Stroj a T-Energie se vymykají kontrole.

Avšak ne všichni Strážci Chrámu jsou vyhlazeni. Někde podél hranice byl spuštěn mechanismus a vypnutí Strážci Chrámu byli reaktivováni.

Cesty

Následujíce cestu světla, pár přeživších se pokouší splnit svou původní misi udržet svět v rovnováze.

Naplněni hrůzou z možnosti, že by Strážci Chrámu mohli definitivně ztratit kontrolu nad Velkým strojem a znechuceni selháním starých spojenců, budou riskovat cokoliv, aby jej znovu dostali pod kontrolu.

Začátek příběhu

Strážce chrámu

Hratelné aspekty
Screenshoty
Setové předměty
Speciální doprava

SACRED: UNDERWORLD| SACRED 2: FALLEN ANGEL| SACRED 3

ZAJÍMAVÁ STRÁNKA

Dungeon siege 3 | Akční RPG - to nejnovější

Copyright © 2007 - 2023 | Všechna práva vyhrazena. Kopírování textů a ostatních materiálů je bez uvedení zdroje či svolení redakce zakázáno.