PARTNEŘI NAŠICH STRÁNEK >> Deep Silver | ABC games | Zing.cz | Dungeon Siege 3 | CZshare.com | WEDOS.cz

OFICIÁLNÍ ČESKÁ CENTRÁLA PRO HERNÍ SÉRII SACRED jsme i na Facebooku >> FB

SACRED-city.cz

SACRED
Underworld

SACRED 2
Fallen Angel

SACRED 3

DISKUTUJTE:

ANKETUJTE:

Pokud chcete pomoci v rozvoji webu, přečtěte si možnosti: ZDE

SACRED 3 » IGN 2012 - První pohled


Sacred 3: Hack-and-Slash Co-Op, ať se vám to líbí nebo ne

Zpět k základům.

Najdete zdě několik viditelných vlivů, ale víc než kterýkoliv jiný, je Sacred 3 jako Warhammer: 40,000. Na jedné straně, máte smrtelně vážné hrdiny se silným smyslem pro kulturu, jež jsou zasvěceni dobru. Například Safiri, ovládající slunce, aby jím posílili své válečníky. Zatímco, utiskovaní obyvatelé Ancarie jsou skupinkou partyzánů, jež používají nečisté praktiky k tomu, aby si zajistili bezpečí. Co je v Sacred 3 legrační, jsou nepřátelé, s přitrouble zelenou kůží, touhou po násilí a brněním vyrobeným z odpadků poslepovaných k sobě.

Jedná se tedy o zábavný mix, který funguje a to s dobře známým, ale vylepšeným aRPG. To dokazuje, že nový vývojář Keen Games – nový pro sérii Sacred - moc dobře ví, co dělá Sacred Sacredem.

Jedním velkým rozdílem je ten, že vedoucí herní platformou bude PlayStation 3 – jedná se o RPG navržené tak, aby apelovalo na konzolové publikum. To znamená, že klik-klik-klik boje ze Sacred 3 – bez ohledu na platformu - jsou více orientovány na akci než na automatiku. Hráčům je prezentována klasická izometrická kamera, ale čas od času obíhá kolem boje, aby ukázala daleko více násilí. Nepřátelé dodržují zákony fyziky v uvěřitelné rovině. Když je praštíte, odletí, když je zraníte, tak cuknou bolestí a rovněž „spolupracují“ jeden s druhým když, řekněme, hodíte jednoho na druhého. :)

Když váš čaroděj pošle někoho vlnou magických hrotů krystalů k zemi, můžu je popravit svou brutálně velkou čepelí. Pokud omráčím celou skupinu, můžete ji strčit ze srázu nebo jednoho do druhého.

Sacred byl vždy lepší v co-op, a proto v tom Sacred 3 pokračuje. Dokonce, i když nejste připojeni ke třem online kamarádům, máte k dispozici 3 A. I. spojence bojující po vašem boku proti obrovským skupinám zloduchů. A ne, před tím než se zeptáte, nemusíte být připojeni k internetu kdykoliv hrajte.

Stejně jako vy, tak i vaši spojenci jsou samostatnou postavou, která se vyvíjí a má k dispozici množství aktivních i pasivních dovedností. Každý má menší množství schopností, které se může naučit v pravý čas tak, aby nebyl váš tým přehnaně silný. To však neomezuje boj tak moc jak byste očekávali. Vlastně, pokud zahrajete karty správně, kombinování síly vašeho týmu vám dá dodatečné možnosti ke sražení soupeřů k zemi. Doplňkové dovednosti, to je něco na čem by si Sacred 3 chtělo vybudovat své jméno. Bylo nám řečeno, že máme očekávat velké množství kreativních kombinací co-op 4 hráčů.

Zdá se, že Sacred 3 se snaží udělat to, co se jeho předchůdcům nepodařilo: srovnat krok s moderními standardy svého žánru. Zatím je zde však velice málo důkazů o tom, že by dělal něco k postupu nad tento rámec. Na první pohled jde však o velice působivé 3D akční RPG s bojem a postavami, se kterýma se můžete setkat. Jde tedy o RPG, kde máte skutečnou roli k hraní a jelikož podněcuje hráče k přemýšlení o tom, jak hrát, aby vše fungovalo dohromady, stává se tak silnou co-op hrou místo pouhé silné hry s co-op.

Zdroj: [ IGN.com ]

SACRED: UNDERWORLD| SACRED 2: FALLEN ANGEL| SACRED 3

ZAJÍMAVÁ STRÁNKA

Dungeon siege 3 | Akční RPG - to nejnovější

Copyright © 2007 - 2024 | Všechna práva vyhrazena. Kopírování textů a ostatních materiálů je bez uvedení zdroje či svolení redakce zakázáno.