PARTNEŘI NAŠICH STRÁNEK >> Deep Silver | ABC games | Zing.cz | Dungeon Siege 3 | CZshare.com | WEDOS.cz

OFICIÁLNÍ ČESKÁ CENTRÁLA PRO HERNÍ SÉRII SACRED jsme i na Facebooku >> FB

SACRED-city.cz

SACRED
Underworld

SACRED 2
Fallen Angel

SACRED 3

DISKUTUJTE:

ANKETUJTE:

Pokud chcete pomoci v rozvoji webu, přečtěte si možnosti: ZDE

SACRED 2: Fallen angel » Bestiář » GOBLINI


Goblinoidní druh, který zahrnuje zlobry a skřety, má velmi bouřlivou a starou kulturu. Žijí v rodinách a klanových seskupeních, a myslí si o sobě, že jsou „něco víc“. Umění provokování a hrozeb si osvojují velice rychle v průběhu dětství a zlepšují ho po celý zbytek života.

Goblini jsou velmi teritoriální a brání si své území vším, čím mohou házet po svých nepřátelích. V tuto chvíli plánují rozšířit své území nájezdem na Lidské území. Možná nejsou skvělí švindlíři a velcí chytráci, ale dorovnávají to svým počtem. Když skřet narazí na malou skupinu Goblinů, okamžitě v ní převezme velení, ale nikdy neuvidíte Goblina vedoucího skupinu skřetů.

Zvážíme-li jejich malý vzrůst a chování, které je rozpolceno mezi panikou a odvahou, si můžeme myslet, že se jich není třeba bát. Vůbec nikdy však nepodceňujte tyhle malé bestie. Někteří pocestní je přirovnávají k plevelu…vskutku to vypadá, že se šíří z každého rohu přesně jako plevel. Díky jejich šamanům se nemůžete divit, když jednoho Goblina zabijete ráno, a přesně toho samého potkáte ještě tentýž večer.

Důstojník goblinů

Důstojník goblinů

Důstojník Goblinů stojí v čele bojovníků a lovců, a obvykle velí pouze hrstce. Nebude váhat použít nechutný nebo nemorální útok a je schopný dohnat své druhy k neuvěřitelným výkonům. Každý den je někdo nepříjemně překvapen poté, co si myslel, že jejich krátké nohy představují ohromnou nevýhodu co do rychlosti běhu.

Šaman goblinů

Šaman goblinů

Šaman goblinů je vizuálně dost působivý, jeho zbroj sama osobě bije do očí a vyčleňuje ho z davu. Tam kde ostatní nosí brnění, šaman, má u sebe sbírku lebek a dalších parádiček, aby ohromil své protivníky, ale i své kolegy. Goblini šamany uctívají, ale zároveň se jich i obávají pro jejich kouzelné schopnosti léčit a vyvolávat.

V souboji se pak šamani obvykle drží stranou od nepřítele, snaží se udržet své druhy naživu a zároveň povolávají nové bojovníky do akce. Gobliny vyvolávají přímo z prázdného vzduchu. Nikdo neví odkud pocházejí, avšak skutečnost, že nikdo nikdy neviděl goblinní ženu nebo dítě, vedla několik odborníků k závěru, že se goblini rozmnožují právě tímto způsobem.

Citát: Usekněte mu hlavu! Potřebuju nový popelník!

Válečník Goblinů

Válečník Goblinů

Válečníci Goblinů jsou přesně tím, co činí život dobrodruhů dobrodružným. Nevelcí, zahleděni sami do sebe (tak dlouho, dokud se něco nestane příliš nebezpečným), a s velmi neslušným jazykem, což je jeden z jejich hlavních znaků. Je téměř nemožné minout tyhle mrňavé mužíčky bez využití šance jim naplácat.
Obvykle chodí ve skupinách a střeží důstojníka nebo šamana. Bez přítomnosti těchto výše postavených Goblinů jsou omezení ve svých schopnostech taktiky.

Citát: Člověče, jsi opovrženíhodný!

Goblin lovec

Goblin lovec

Gobliní lovci se vyskytují jen vzácně, avšak v Gobliní společnosti hrají nesmírně důležitou roli. Prozkoumávají velké oblasti klanového území a hledají nepřátele. Občas jsou doprovázeni na svých cestách bojovníky, ale většinou cestují sami, aby nepřitahovali pozornost. Nosí kožené zbroje, vyrobené z nejrůznějších zvířecích kožešin, které je chrání před mrazivými teplotami na severu.

V minulosti tito Goblini způsobili smrt několika hrdinům, protože umí velice dobře zacházet se střelnými zbraněmi. Také odvážně bojují ve rvačkách, avšak pokud sebou nemají doprovod, tak pro dobře trénovaného bojovníka představují snadnou kořist.

Citát: Vsadím se, že mě nezasáhneš!

Goblin – jezdec na divočáku


Goblin – jezdec na divočáku

Jezdci na divočácích jsou stateční a nikdy před ničím neprchají. Důvod je prostý: divočáci neznají strach a je to právě divočák, kdo rozhoduje, je-li čas uprchnout či nikoliv. Divočáci nejsou chováni. Jezdci jsou tak smělí, že prostě nasednou na divočáka a zkouší všechno možné co je napadne, aby ho donutili k pohybu směrem, jakým chtějí jet.

Citát: Zničíme všechno a všechny!

Goblini souhrn

Druh nepřítele: Goblin
Chování: Goblini žijí společně se skřety a zlobry, jsou nepřátelští vůči skřítkům a trollům
Výskyt: severozápadní Ancarie
Populace: vysoká
Rozměry: malí
Síla: normální
Přesvědčení: zlí
Citát: Schniepel!

SACRED: UNDERWORLD| SACRED 2: FALLEN ANGEL| SACRED 3

ZAJÍMAVÁ STRÁNKA

Dungeon siege 3 | Akční RPG - to nejnovější

Copyright © 2007 - 2024 | Všechna práva vyhrazena. Kopírování textů a ostatních materiálů je bez uvedení zdroje či svolení redakce zakázáno.