PARTNEŘI NAŠICH STRÁNEK >> Deep Silver | ABC games | Zing.cz | Dungeon Siege 3 | CZshare.com | WEDOS.cz

OFICIÁLNÍ ČESKÁ CENTRÁLA PRO HERNÍ SÉRII SACRED jsme i na Facebooku >> FB

SACRED-city.cz

SACRED
Underworld

SACRED 2
Fallen Angel

SACRED 3

DISKUTUJTE:

ANKETUJTE:

Pokud chcete pomoci v rozvoji webu, přečtěte si možnosti: ZDE

SACRED 2: Fallen angel » Postavy » VZNEŠENÁ ELFKA


elfka-ava Žije a dýchá magií! Za zdmi Čarodějné akademie v Thylysiu studovala prastaré nauky – nyní se má vydat do neznáma.

Mladá mistryně touží po dalším vědění, začíná své putování v naději, že odkryje ještě další tajemství a rozšíří tak své znalosti. A pokud přitom dosáhne slávy, tím lépe!

Podivné a děsivé příběhy již dosáhly bran prastaré akademie v Thylysiu. Nesou s sebou ponuré zprávy o děsivých událostech: jak se zdá, celé kraje byly zamořeny chaotickou silou T-energie. Šíří se zvěsti o změněných zvířatech a hrozivých příšerách na severu. Svět stojí na prahu obrovské katastrofy a nikdo zřejmě není schopen odvrátit hrozící nebezpečí.
Mistři akademie vyslali svou nejlepší studentku, aby zjistila, co se s Ancarií děje. To je chvíle, na niž Vysoká elfka čekala! Konečně bude schopna využít svých čarovných schopností a prokázat svou moudrost.
Její hlad po dobrodružství a neukojitelná touha prohlubovat své znalosti jsou základní podmínkou pro dosažení jejího cíle.

Cesty

Na cestě Stínu může Vznešená Elfka využít příležitosti dovést svůj dům zpět, kam kdysi patřil: na úplný vrchol společenství Vznešených elfů. Během svých cest po Ancarii se pokouší najít mocné spojence a zlepšit své čarovné schopnosti. Má v plánu znovu dosadit svou rodinu jako vládce a sebe ustanovit hlavou akademie. Aby dosáhla tohoto cíle, je připravena zničit doslova cokoliv…

Nebo si možná zvolí cestu světla?
Toto by byla dokonalá chvíle, kdy zasáhnout! Ancarie se zmítá v nepokojích. Nespravedlnost, útlak a nenávist jsou samozřejmostí. Lidé musejí být zbaveni otroctví a musí jim být umožněna volba. Nyní je správný čas vést svět k bezpečnějším zítřkům.


Vznešený Elf Mistr

Vznešení Elfové jsou Elfové, kteří před několika roky uprchli z jihu. Šlechta Vznešených Elfů ovládala většinu severních oblastí Ancarie a kontrolovala T-Energii. Avšak síly Vznešených Elfů jsou omezené, neboť pouze Vysocí kněží mají přístup k T-energii. Kvůli problémům s T-Energií vliv šlechty slábnul a v některých oblastech vypukla občanská válka. To vedlo k napjaté atmosféře mezi šlechtou a Vysokými Knězi. Každý, kdo měl nějaký vliv, se ho snažil uchránit. Výkonná moc nenáležela vládcům Vznešených Elfů (až na několik výjimek), ale náležela „stvořeným“ nebo s příšerami kombinovaným vojákům. Když se stav světa zhoršoval, začali generálové Vznešených Elfů ztrácet kontrolu nad svými vojsky. Vzpoury a drancování byly na denním pořádku. Mistři jsou členové jedné z vládnoucích rodin a jako takoví se chovali velice vznešeně. Ovládali starodávná kouzla Vznešených Elfů a díky nim byli velice obávaní. Mistři (Všichni Mistři jsou ženy) jsou vysocí, štíhlí a pohybují se s jedinečnou elegancí. Jejich hávy jsou velice barevné a pokryté velkým množstvím run.

Začátek příběhu

Vznešená elfka začíná u Keliothovy věže, ocitá se zde v přítomnosti Arcimága a několika dalších mágů, má zde svést souboj se studentem, aby tak završila zkoušky.

Dobro - Svedete souboj se studentem a porazíte ho, tzn.zůstane naživu, arcimág vás pak pošle „do světa“ na zkušenou.

Zlo - Studenta při souboji zabijete, mág vás vyhostí z akademie a zaútočí na vás.

V každém případě vás hlavní quest (i quest pro vznešenou elfku) nasměruje do vesnice poblíž.

Vznešená elfka

Hratelné aspekty
Screenshoty
Setové předměty
Speciální doprava

SACRED: UNDERWORLD| SACRED 2: FALLEN ANGEL| SACRED 3

ZAJÍMAVÁ STRÁNKA

Dungeon siege 3 | Akční RPG - to nejnovější

Copyright © 2007 - 2024 | Všechna práva vyhrazena. Kopírování textů a ostatních materiálů je bez uvedení zdroje či svolení redakce zakázáno.