PARTNEŘI NAŠICH STRÁNEK >> Deep Silver | ABC games | Zing.cz | Dungeon Siege 3 | CZshare.com | WEDOS.cz

OFICIÁLNÍ ČESKÁ CENTRÁLA PRO HERNÍ SÉRII SACRED jsme i na Facebooku >> FB

SACRED-city.cz

SACRED
Underworld

SACRED 2
Fallen Angel

SACRED 3

DISKUTUJTE:

ANKETUJTE:

Pokud chcete pomoci v rozvoji webu, přečtěte si možnosti: ZDE

SACRED 2: Fallen angel » Oblasti Ancarie » LIDSKÉ ÚZEMÍ


house

Lidský kraj je především feudální společností, situovanou severně od území Vznešených Elfů. Je ohraničen horami, a podnebí přispívá k tomu, že je zde dosti lesů.

villa

Centrální pevnina je rozdělena řekami na tři hlavní části: východní, střední a západní. Feudální systém a rozdělení pevniny řekami a lesními houštinami vede k tomu, že je tato země v bezprostředním nebezpečí, že bude rozervána intrikami a následnými bitvami, které sužují a ničí zemi.

farm

Hlavní město

Jak bývá ve feudální společnosti zvykem, není zde jedno hlavní město. Artamark je nejdůležitějším královstvím, jehož hlavním městem je Greifenburg, situované na poloostrově v Ostbrander. Směrem na východ je svobodné knížectví DeMordreyů, a na západ svobodné knížectví Urtamark. Ekonomika oblasti se vyvinula v takovou, jež se zaměřuje na zemědělství a hospodářství. Vezme-li skladbu populace, jaká je typická pro feudální společnost, pouze několik jedinců na vrcholu profituje z dobré ekonomiky.

grave

Majestátné domy jsou postaveny z kamene a dalších materiálů naznačujících bohatství. Oblasti kolem těchto rezidencí jsou tvořeny vesnicemi, v nichž jsou domy z poloviny roubené dřevem. Zatímco při letmém pohledu nevypadají tak zle, ve většině případů je v nich nacpaná více jak jedna rodina na prostoru, který je příliš malý pro množství lidí žijících uvnitř. Na venkově žijí rolníci v doškových chatrčích.

roadh

Obyvatelé

Většinovou populací jsou zde samozřejmě Lidé, z nichž většina slouží nějakému pánovi. Politická situace je znepokojivá, člověk se až občas diví, jak mohou vůbec někteří z nich přežít.

soldier

DeMordreyovo a Urtamarkovo knížectví jsou mezi sebou neustále na kordy, a boje v severovýchodní části země naznačují nahromadění problémů. A aby toho nebylo málo, objevují se také fámy o aktivitě téměř neznámé a ničivé sekty na jihovýchodě.

markt

Okolní prostředí

Ať už je to způsobeno zeměpisnou polohou nebo hustými lesy, oblast je pokryta intenzivním studeným světlem připomínajícím středověkou střední Anglii. Je to místo, kde si lze velice snadno představit bandity a zvláštní stvůry, náhle se zjevující z temných stínů, poté je-li jejich ohavná práce hotova nebo potřebují-li utéci, opět rychle mizící v lese.

port

Rostlinstvo je směsicí borovic a opadavých stromů, jakož i solitérních křovin. Lesy jsou zde velmi husté, díky čemuž jsou dobré pro lov, a také jako místo úkrytu pro psance a další nechutné typy.

ruin

Zvířena je taková, jakou člověk očekává v hustých lesích obklopených vodou a horami. V lesích je celá škála zvěře k lovu, ve vodách pak želvy a ryby. Nalézt také můžeme nějaká ta hospodářská zvířata, především poblíž hlavních měst knížectví.

SACRED: UNDERWORLD| SACRED 2: FALLEN ANGEL| SACRED 3

ZAJÍMAVÁ STRÁNKA

Dungeon siege 3 | Akční RPG - to nejnovější

Copyright © 2007 - 2024 | Všechna práva vyhrazena. Kopírování textů a ostatních materiálů je bez uvedení zdroje či svolení redakce zakázáno.